FPS oyunları için mouse ve mouse pad tavsiyesi

Bütçe
Mouse=600 Mousepad=125
Mouse pad olarak QCK öneriliyor çoğu yerde o konuda düşünceniz ne?

İyi diyen de var kötü diyende var açıkçası benim bir görüşüm yok bu konu hakkında. Ancak 35x35 veya 40x40 bir ürüne ek bir getirisi olmadığı sürece ne kadar 150 200₺ verilir bilemem.

Ayrıca burada belirttiğim gibi alttaki 2 mouse yorar diye korkuyorum düşünceniz ne?

Yoracağını sanmam eliniz büyük galiba kapalı halini verdiğinize göre. Büyük ihtimal ile claw grip dediğimiz pençe gibi tutuyorsunuz ürünü. Eğer öyleyse Corsair Ironclaw RGB CH-9317011-EU Kablosuz Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu ürünü öneririm.

Ancak DeathAdder ile de claw şeklinde tutabilirsiniz her tutuş şekline bir şekilde uyum sağlıyor ürün.

İyi diyen de var kötü diyende var açıkçası benim bir görüşüm yok bu konu hakkında. Ancak 35x35 veya 40x40 bir ürüne ek bir getirisi olmadığı sürece ne kadar 150 200₺ verilir bilemem.

Yoracağını sanmam eliniz büyük galiba kapalı halini verdiğinize göre. Büyük ihtimal ile claw grip dediğimiz pençe gibi tutuyorsunuz ürünü. Eğer öyleyse Corsair Ironclaw RGB CH-9317011-EU Kablosuz Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu ürünü öneririm.

Ancak DeathAdder ile de claw şeklinde tutabilirsiniz her tutuş şekline bir şekilde uyum sağlıyor ürün.

Claw tutmadığıma eminim galiba, sadece avuç içim azcık kalkık duruyor o da muhtemelen şu anki faremin garip dizaynından kaynaklı. QCK'ya sahip bir arkadaşım var yeni fare gelince orada test eder deneyimime göre alırım.

Claw tutmadığıma eminim galiba, sadece avuç içim azcık kalkık duruyor o da muhtemelen şu anki faremin garip dizaynından kaynaklı. QCK'ya sahip bir arkadaşım var yeni fare gelince orada test eder deneyimime göre alırım.

O zaman eliniz çok büyükse açık halde G502 SE alın. Derseniz çok büyük değil Basilisk V2 veya DeathAdder V2 alın geçin.

Mouse için yaklaşık 600 lira gibi bir bütçem var. Mouse pad için ise yaklaşık 100-150 lira gibi bir bütçe, yüksek kademelerde FPS oyunları oynuyorum tercihlerinizi buna göre atarsanız çok memnun olurum. Konu hakkında Zowie, SteelSeries ve Logitech gibi markaların bir sürü faresi öneri olarak geldi ancak kararsız kaldım. RGB takıntım yok, kademe olarak üste çıkaracak bir şey arıyorum, o yüzden Zowie benim için bir tık önde gibi.
Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip,claw,palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı