FPS oyunlarının yetenek bazlı olmadığını kanıtladım

Ben yorumları okumaya geldim daha eğlenceli.

Bu arkadaşa katılıyorum. Konu direkt mizah kategorisine taşınmalı.

Bu arkadaşa ise gülmekten katılıyorum. Arkadaş 19 saniye güldüm bu post'a. Neden 20 değil bilmiyorum.
dakikada bir yorum, demek clickbait yapınca oluyormuş.

Uzun zamandır, yıllardır, her gün en az 2 saat aim training yapıyorum. Hayalim e-sporcu olmaktı. Her zaman öldürdüğüm kişi sayısından daha çok ölüyorum. Ryzen 3 CPU'lu Radeon GPU'lu 12 GB RAM'li kötü bir laptopa bir 100 TL klavye bir de 90 TL mouse taktım oynuyorum. Arkadaşımın evine gittim, bilgisayarı benimkinden onlarca kat pahalı, gamer koltuğu, kalite mouse pad, 6 kocaman fanlı kasa... Bir bilgisayarı vardı. Aynı oyunu aynı şartlarda farklı PC ile rekabetci oynadım ve oynadığım her oyunu kolayca kazandım. 4 kere ölüp 14 kere öldürdüğüm oldu. O an ağlayasım geldi yıllarımı nasıl da çöp ettiğimi anlayarak bu kadar gereksiz, pay to Win ve yetenek gerektirmeyen bir şeye. O 14 killin de 7'si headshottu.
Rakip zayıf gelmiştir. Bu fps oyunları santranç gibidir. Adamın nereden çıkacağını ezberlersen ve ne yapabileceğini aklına kazırsan bütün herkesi zorlanmadan kesebilirsin.

Rakip zayıf gelmiştir. Bu fps oyunları santranç gibidir. Adamın nereden çıkacağını ezberlersen ve ne yapabileceğini aklına kazırsan bütün herkesi zorlanmadan kesebilirsin.
-benim olduğumdan da daha yüksek rütbeydi arkadaşım, rakiplerde normalden daha zordu ve birden çok daha fazla maç attım aynı sonuç çıktı.

Ben i3 3. nesil ekran kartız 4gb ramlı pc de 20 fps altında kd em aşağı yukarı aynı 1 e yakın oluyor. Bence senin yeteneklerini sorgulaman lazım

Valorant'ta herkes ımmo sanırım :) CS'de Global'i birak 59 Hz'li adam Mg'ye çıkamaz. Çıksa bile barinamaz.

60 Hz monitör ve GTX 1060 3 GB dandik bir Rampage klavye mouse ile oynuyor ve evet immo en son glb düşmüştü ama immoya çıktığına göre iyi oynuyordur kendiniz iyi oynayamıyorsunuz diye ekipmanları suçlamayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı