FPS Oyunu Tavsiyesi

bar1sylmz

Hectopat
Merhaba. Arkadaşlar eski silahlı oyun tavsiye eder misiniz? Örneğin Call of 2 gibi. Eski tür silahların kullanıldığı oyun türü şeklinde bildiğiniz var mı? Şimdiden teşekkürler.

Enemy Front oynama :) şöyle çok ucuza bulursan falan al. Ben bundlestars'dan aldım oyunu yanında 10 tane daha oyun vardı 5 dolara. Saçma sapan buglar mı dersin gereksiz crashlar mı dersin herşey var. Bazı yerler inanılmaz güzel gözükürken bazı yerler es geçilmiş. Bu da oyunun içine ediyor haliyle. Buna örnek olarak fotoya bak :) Herşey very high'da :)
Red Orchestra 2'yi öneririm.

2015-03-16_00001.jpg

Advanced warfere yi bitirdim ben. Modern warfare yi de bitirdim.. Ancak benim demek istediğim, 1900 lü yıllara ait savaşların olduğu zamanki eski silahlarla oynanan oyunlar. Brothers In Arms: Hell's Highway, Red Orchestra 2, İnsurgency bu oyunları edinmeye çalışcam. Tavsiyeleriniz için teşekkürler

Call of 1 oynadım ben. Airbone oynamadım galiba hatırlamıyorum ona bakıcam yakın zamanda. Cs go yu hep oynamak istedimde Call of advanced warfare felan vardı onları anca bitirdim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı