Rekabetçi FPS oyunu tavsiyesi

192809

Kilopat
CS:GO, Valorant ve R6S oynuyorum. Hafiften sıkılmaya başladım. Oyun öneriniz var mı? Bütçe kısıtlaması yok. Sistemimi göz önüne alırsanız mutlu olurum.

Zor ama ustalışırsanız çok zevkli olan Battlefield serisini öneririm. Bu arada Hardline ve 5 hariç. Bence bu iki oyun da serinin adını kirletti... Bence 1 alın. Modern temalı isterseniz 3 veya 4.

Beğenmedim o oyunu.
Zor ama ustalışırsanız çok zevkli olan Battlefield serisini öneririm. Bu arada Hardline ve 5 hariç. Şahsen bu iki oyun da serinin adını kirletti... Bence 1 alın. Modern temalı isterseniz 3 veya 4.
Battlefield XBOX konsolumda çok fazla oynadığım bir oyun olduğu için çok sıcak bakmıyorum

Beğenmedim o oyunu.

Battlefield XBOX konsolumda çok fazla oynadığım bir oyun olduğu için çok sıcak bakmıyorum
Xbox One X değilse eğer, PC'de ultra ayarlarda oynamanın çok büyük bir zevk olduğunu söyleyebilirim. Aim almanın da daha rahat olduğunu unutmamak gerek.

PS4'ten PC'ye geçen birisi olarak şunu söyleyebilirim, oyun PC'de daha zevkli... Bu arada 2 yıl konsolda oynamama rağmen aim'im çok da iyi sayılmazdı, bir kaç gün ara verince aim almayı hemen unutuyordum. PC'de ise 5 dakikada canavara dönüştüm... 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı