FPS ve kısmen MOBA için 1500-2500 TL'ye kadar mouse önerisi

Bütçe
1500-2500

V1SERYS

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıktan anlayacağınız üzere yeni bir mouse arıyorum. Şu anki Mouse'um Razer DeathAdder essential. 2017 de almıştım lakin scroll tuşu çalışmadığı için çok canımı sıkmaya başladı. 15 senelik bir FPS geçmişim var ve ağırlıklı bu türü oynuyorum. Arada MOBA kaydığım da oluyor. Lakin MOBA'da yanda iki tuş olsa bile işimi görür o kadar önemli değil yani. Claw tarzı tutşa sahibim. Elim ise büyük sanırım (en = 11cm boy = 19cm). Mouse teknolojileri hakkında gram bilgim yok maalesef. O yüzden sayın Technopat sakinlerinin derin bilgi birikimlerinden yararlanma kararı aldım. Mağazalarda G502 ve DeathAdder V2 denedim, tutuş olarak hoş lakin belirttiğim üzere teknolojileri hakkında gram bilgim yok. Değişik marka önerileri de okudum ama hiç duymadığım markalardı. İşin içinden çıkamıyorum artık :D

yardımlarınızı bekliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Optik switchleri var. Cift tiklama sorununuz olmaz. 62 gram oldugu icin rahat flick atar, keskin vurus yaparsiniz. Sensoru 3370, gayet iyi ve yeterli bir sensor. Kablosuz gecikmesi hissedilmeyecek kadar dusuk. Kaplamasi elde cok iyi bir kavrama hissi uyandiriyor, kaliteyi hissediyorsunuz. Ninjutso Sora ve bu mouse'u kullaniyorum, Sora'nin stoklari tukenmis ama bunu tavsiye ederim.

Logitech G502 Hero veya SteelSeries Rival 600 öneririm. Beni soracak olursan ben hala G300sden vazgeçemedim.

Hocam G300s elimde resmen kayboluyor denedim :)

Optik Switch'leri var. Cift tiklama sorununuz olmaz. 62 gram oldugu icin rahat flick atar, keskin vurus yaparsiniz. Sensoru 3370, gayet iyi ve yeterli bir sensor. Kablosuz gecikmesi hissedilmeyecek kadar dusuk. Kaplamasi elde cok iyi bir kavrama hissi uyandiriyor, kaliteyi hissediyorsunuz. Ninjutso Sora ve bu fareyi kullanıyorum, Sora'nin stoklari tukenmis ama bunu tavsiye ederim.

Hocam bu markaları ilk defa duyuyorum o yüzden çok tereddüt ediyorum. Forumda çokça da bahsediliyor bu iki modelden. Kararsizligimi bozamadim hala. Fikirlere açığım.

Endgame Gear yurtdışında aşırı popüler bir marka, sadece ülkemizde fare markası kıtlığı olduğu için bilinmiyor. İsterseniz yabancı kaynaklı incelemeleri araştırabilirsiniz YouTube ve Reddit te, uzun kullanım testi yapanlarda var.

İsterseniz benim de elden çıkarmak istediğim bir Rog Pugio 2 mouse um var. Teknik özelliklerini biraz bakarsanız iyi olduğunu görürsünüz. Dürüst olmak gerekirse biraz büyük eller için ve diğerlerine nispeten ağır. Hem sağ hem sol el için kullanabilirsiniz ayrıca şarjı ışıkları kapalı olduğunda gayet iyi gidiyor. Sıfır almıştım şu an garantisi ya bitti ya bitmek üzere çünkü bu ay olduğunu biliyorum. Düşünürseniz ulaşabilirsiniz veya sıfır bakacaksanız da ya pugio 2 ya da daha hafif ve küçük bi versiyonu olan rog keris i önerebilirim^^

İsterseniz benim de elden çıkarmak istediğim bir Rog Pugio 2 mouse um var. Teknik özelliklerini biraz bakarsanız iyi olduğunu görürsünüz. Dürüst olmak gerekirse biraz büyük eller için ve diğerlerine nispeten ağır. Hem sağ hem sol el için kullanabilirsiniz ayrıca şarjı ışıkları kapalı olduğunda gayet iyi gidiyor. Sıfır almıştım şu an garantisi ya bitti ya bitmek üzere çünkü bu ay olduğunu biliyorum. Düşünürseniz ulaşabilirsiniz veya sıfır bakacaksanız da ya pugio 2 ya da daha hafif ve küçük bi versiyonu olan rog keris i önerebilirim^^
Hocam endgame gear xm2we modelini satın aldım. İlgilenen arkadaşlar varsa iletişime geçerler umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı