Akıcılık yerine geldi fakat mermi gitme problemi devam ediyor 240Hz monitörü 60 gibi görüyordum o problemi giderdi benim için önemli olan o
ben dediğiniz ürün yerine voltaj regilatörü alsam benim içinde akıcılık sorunu düzelir mi ?

Ben dediğiniz ürün yerine voltaj regilatörü alsam benim içinde akıcılık sorunu düzelir mi?

Voltaj regülatörü hiçbir şeyi düzeltmez çünkü alıp denedim boşta duruyor bu dediğim ürünü al dene belki dua edersin ya da iade edersin.

Hocam akıcılık devam ediyor mu?

Devam ediyor kasayı her açtığımda acaba akacak mı sorusu kalktı ortadan ilginç bir şekilde 2.5 yıldır leş bir ekrana bakıyordum artık düzeldi fakat dediğim gibi input lag ortadan kalkmadı yani BenQ 240 var fakat Online oyunlarda tepki sürem çok gecikmeli ve internetle alakalı bir sıkıntı değil onu henüz çözemedim.

Hocam farklı bir sistem ile deneme şansın var mı? Belki sistemini bozmuştur.

(İnput lagın kaynağı sistemini bozmuş olabilir.)

Son düzenleme:

FPS'nin yaninda Frametime'ı da kontrol eder misin?

Konu 2019'da açılmış yeni gördüm.

Msi gl72 6qf modelini kullanıyorum. Bu bahsedilen akıcılık problemiyle uzun zamandır bende uğraşıyorum. Sistemi uefi kurduğum zaman aygıt yöneticisinde intel chipset pmc aygıtını tanıyor fakat kaynaklar kısmında bellek atamasını yapmıyor ve mouse hareketleri masaüstündeyken bile rahat hareket ettiremiyorsunuz. Ama legacy kurulum yaptığım zaman bariz bir fark hissediyorum mouse hareketlerinde. Her işletim sistemi denedim ram değiştirdim ssd değiştirdim. mouse'dan mousepad'e ne varsa tek tek uğraştım. Benimde evimde elektrikle ilgili bir arıza var diye düşünüyorum ama legacy kurulum ile büyük ölçüde problemi düzelttim diyebilirim.

Legacy kurulumu biraz daha açar mısın ? Biostan mi seçtin yoksa format atılırken mi seçiliyor ?

Legacy kurulumu biraz daha açar mısın? BIOS'tan mi seçtin yoksa format atılırken mi seçiliyor?
Rufus ile iso dosyasını USB'ye yazdırırken MBR seçmen gerekiyor, BIOS'tan da boot seçeneğini CSM enabled olarak olarak ayarlaman gerekiyor.

Hocam farklı bir sistem ile deneme şansın var mı? Belki sistemini bozmuştur.

(İnput lagın kaynağı sistemini bozmuş olabilir.)

Sisteme format attım input lagmin seviyelerine indi fakat hala o muazzam hissiyat yok oda olmayı versin bu aldığım gnd trimbox ciddi ölçüde akıcılığı olmasına gereken yerlere getirdi. Cihazı satıp alıp PC'ye format atıp denemenizi tavsiye ederim düzelmez ise iade alıyorlarmış bir şansınızı denersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…