Aynı sorunu yaşıyorum mouse ağırlaşıyor peekleyip vurmak zorlaşıyor. Spray transfer özellikle çok zorlaşıyor çünkü mouse buz veya jöle gibi sprayda kayıyor bende de bu sorunun olduğu zaman 2019-2020 civarı covid zamanındaydı önceki gün çok iyi oynarken diğer gün birden kulaklık jackleri tak çıkar olmaya başladı sürekli aygıt yöneticisinden güncelleyip sesi geri getiriyordum ve bu sorun ortaya çıktı hemen mousepad, mouse, bilgisayar değiştirdim duzeltemedim. Wifi değiştirdim olmadı wifi kapalı ve botlarla oynarken de spray gitmeme sorunlari devam ediyor. Steam veya Steam dışı oyunlarda da mevcut. Bu sorunu orta seviye oynayan kişiler çok fazla hissetmeyebilir fakat 5-10 yıl fos oyunları iyi oynayan kişiler sorun başladığı ilk andan itibaren bunu hisseder. Yabancılar bu sorunu konuşuyorlar umarım en kısa sürede çözüm bulurlar eskiden her gün oynadığım oyuna artık haftada 1 bile giresim gelmiyor. Özellikle iyi oynadığını bilip saçma ölmek gerçekten sinir ediyor.
Bilmiyorum niye böyle oldu. Dediğin gibi radyant elo kasıyordum. Şimdi yücelikte takılıyorum. Oyunlara giresim gelmiyor artık

Bilmiyorum niye böyle oldu. Dediğin gibi radyant elo kasıyordum. Şimdi yücelikte takılıyorum. Oyunlara giresim gelmiyor artık
Bu işi çözebilecek yetkililer el atmadıkça çözümü de yok gibi 4 yıl oldu yabancı forumlarda 2017'den beri yaşayanlar var ve herkeste hemen hemen aynı sorunlar, bu da herkesin aynı problem yüzünden bunları yaşama ihtimalini arttırıyor. son 2 yıldır popüler hale yavaş yavaş gelmeye başlıyor. Umarım en kısa sürede birisi el atar ve çözüm bulunur. Bunu okuyan kişiler farklı bilgisayarlar farklı mouselere para harcamayın çünku bunu deneyen ev değiştiren insanlar var çözüm bunlar değil.

Bu işi çözebilecek yetkililer el atmadıkça çözümü de yok gibi 4 yıl oldu yabancı forumlarda 2017'den beri yaşayanlar var ve herkeste hemen hemen aynı sorunlar, bu da herkesin aynı problem yüzünden bunları yaşama ihtimalini arttırıyor. Son 2 yıldır popüler hale yavaş yavaş gelmeye başlıyor. Umarım en kısa sürede birisi el atar ve çözüm bulunur. Bunu okuyan kişiler farklı bilgisayarlar farklı mouselere para harcamayın çünku bunu deneyen ev değiştiren insanlar var çözüm bunlar değil.

Bu ev değişme muhabbetini cidden bu sorunu yaşayanlar tek çözüm olarak görüyor. Sorun ne o zaman elektrik mi internet mi? Elektrikçiye baktırdım wattmetre aldım kendim bile ölçtüm. Elektrik normal diyorlar. Superonline kullanıyordum TurkNet'e geçtim yine aynı tekrar Superonline 500 download 50 upload geçtim yine aynı. 5 senedir bu evde oturuyorum yeni bina. İlk 3 sene çok güzeldi. Son 2 senede bir gün bir şey oldu ve eskisi gibi olmadı.

Gençler tek çözüm taşınmak ama taşındığınız yerde bu sorunu yaşamayacağınız garanti değil.

Alakasız ama bu sorunu yaşayanlara bir şey sormak istiyorum oturduğunuz binanın yakınlarında yeni binalar yapıldı mı? veya oturduğunuz yer altyapı olarak bina eski binanız yeni mi? cevaplarsanız teşekkürler.

Çünkü geçen sene bu kadar bu durum bu kadar berbat değildi, yeni 3 bina yapıldı 2si ortak trafodan elektrik alıyor diğerini bilmiyorum. Bu sorunun kapasite sorunu olduğunu düşünüyorum ama doğru yanlış bilmiyorum her şey olabilir.

Gençler tek çözüm taşınmak ama taşındığınız yerde bu sorunu yaşamayacağınız garanti değil.

Alakasız ama bu sorunu yaşayanlara bir şey sormak istiyorum oturduğunuz binanın yakınlarında yeni binalar yapıldı mı? Veya oturduğunuz yer altyapı olarak bina eski binanız yeni mi? Cevaplarsanız teşekkürler.

Çünkü geçen sene bu kadar bu durum bu kadar berbat değildi, yeni 3 bina yapıldı 2'si ortak trafodan elektrik alıyor diğerini bilmiyorum. Bu sorunun kapasite sorunu olduğunu düşünüyorum ama doğru yanlış bilmiyorum her şey olabilir.

Tasindiginiz evdeki bütün elektronik eşyalar yeni alınması gerekiyor diye düşünüyorum. Eğer elektrik bir parazit yayıyor ve bu elektronik cihaza bulaşıyor ise yeni evde de aynı sekilde cihazdan elektriğe ve diğer cihazlara bulaşma olabilir bunu denemekte çok masraflı olur unutmayalım ki bu sorun birdenbire ortaya çıktı yeni tasindiginiz evde de birdenbire ortaya çıkmayacağının garantisi yok sorunun neyden kaynaklandığı bulunmadan masraf etmek pek doğru değil

Tasindiginiz evdeki bütün elektronik eşyalar yeni alınması gerekiyor diye düşünüyorum. Eğer elektrik bir parazit yayıyor ve bu elektronik cihaza bulaşıyor ise yeni evde de aynı sekilde cihazdan elektriğe ve diğer cihazlara bulaşma olabilir
Problem çok garip evet ama şunun olması mümkün değil. Amcaoğlunun HP Victus Laptopu bu evde bir kaç gün kullandık sonra amcamlara gittiğimde orada oynadım herhangi bir problem yoktu, zaten bu problemi yaşayan insanların bazıları bilgisayarlarını sorun yaşamayan arkadaşına götürüp deniyor problem ortadan kalkıyor.

Alakasız ama bu sorunu yaşayanlara bir şey sormak istiyorum oturduğunuz binanın yakınlarında yeni binalar yapıldı mı? veya oturduğunuz yer altyapı olarak bina eski binanız yeni mi? cevaplarsanız teşekkürler.

Çünkü geçen sene bu kadar bu durum bu kadar berbat değildi, yeni 3 bina yapıldı 2si ortak trafodan elektrik alıyor diğerini bilmiyorum. Bu sorunun kapasite sorunu olduğunu düşünüyorum ama doğru yanlış bilmiyorum her şey olabilir.
Benim oturduğum binaya ilk oturan bizdik yeni yapılmıştı. 84 daire var ilk 3 sene yarısı boştu sonradan daireler ful olmaya başlayınca bu sorun çıktı. Öyle denk gelmişte olabilir ama olan bu yani.

Problem çok garip evet ama şunun olması mümkün değil. Amcaoğlunun HP Victus Laptopu bu evde bir kaç gün kullandık sonra amcamlara gittiğimde orada oynadım herhangi bir problem yoktu, zaten bu problemi yaşayan insanların bazıları bilgisayarlarını sorun yaşamayan arkadaşına götürüp deniyor problem ortadan kalkıyor.
Ben internetten uzak, elektrikten uzak dağda bu sorunu test ettim botlarla oynadığımda devam ediyordu. Belki 2-3 günlük kullanımda etki etmemiş olabilir fakat uzun süreli 2-3 yıllık kullanımda kalıcı sorunlar bırakıyor olabilir. Yani mümkün. Bu sorun hakkında kesin net hiç bir şeye varamıyoruz.

Ben dün şunu fark ettim de bazı zamanlar da oynadığım oyun çok akıcı oluyor ne kasma ne donma ne de başka bir şey yağ gibi akıyor. Fakat aynı oyunu başka bir saatte açtığım zaman akıcı olmuyor kasıyor gibi devam ediyor. Elektrik mi acaba sebebi? Ya da başka bir şey mi? Çünkü saçma geliyor bana bu durum. Bilgisayar aynı sistem aynı her şey aynı bu fark neden oluyor ki?

Kesinlikle aynısını yaşıyorum Valorant da oluyor değil mi bazen akıcı bazen akıcı olmaması?
Bende bunu yaşıyorum kimseye kanıtlayamıyorum inanmıyorlar.
Benim ana priz salon da misafir odasına o ana prizin arkasına ek priz yapıldı ondan olabilir mi?
Her şeyim güncel BIOS, chipset, CPU, GPU VS.
Sistemim de üst düzey...

Ben internetten uzak, elektrikten uzak dağda bu sorunu test ettim botlarla oynadığımda devam ediyordu. Belki 2-3 günlük kullanımda etki etmemiş olabilir fakat uzun süreli 2-3 yıllık kullanımda kalıcı sorunlar bırakıyor olabilir. Yani mümkün. Bu sorun hakkında kesin net hiç bir şeye varamıyoruz.
Çözdünüz m?

Yeni konular

Geri
Yukarı