FPS Yüksek Fakat Oyun Hiç Akıcı Değil

Vanisher

Hectopat
Daha fazla  
  • i5 - 6402p 2.80 GHz
  • 16 RAM( 2133 MHz )
  • ASUS RX 460 2 GB
  • 1 TB HDD
  • 500W PSU
Oyun içinde FPS değerlerim 150-200 civarı değişiyor. Fakat oyunda hiç akıcılık yok. Sıcaklık değerlerim düzgün. 75 Hz'de oyun oynuyorum fakat hiçbir yarar göremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi oyun ve aynı oyunda daha akıcılık gördüğünüz bir başka bilgisayar oldu mu? Belkide oyunun yapısından dolayı akıcı değildir. Ayrıca oyunun youtube videolarına bakın oradaki akıcılıkla kıyaslayın.

Hangi oyun ve aynı oyunda daha akıcılık gördüğünüz bir başka bilgisayar oldu mu? Belkide oyunun yapısından dolayı akıcı değildir. Ayrıca oyunun youtube videolarına bakın oradaki akıcılıkla kıyaslayın.
Oyun içinde video çekiyoruz ordada kasma yapıyor en düşük ayarlarda bunun nedeni ne olabilir? Oynadığım oyun wolfteam.

FreeSync açık ise kapatmayı dene bakalım.
FreeSync kullanmıyor diyor hocam. Lütfen biraz yardımcı olur musunuz? Verdiğim paraya değmiyor yani o yüzden.

vJXjyR.png

Wolfteam eski bir oyun.
Stabil çalışmasını beklemeyin.
Büyük ihtimalle sürücülerde güncel olmayan şeyler var.
Windows 10'a geçmenizi kesinlikle öneririm. Windows 7 güncelleştirme almıyor.

İnsanların cebindeki son kuruşa kadar almayı düşünen bir oyun.
Oyuna verecek paranız yoksa aşağıdaki listeden Warframe, Team Fortress 2 gibi oyunları da öneririm.
Steam Search

Wolfteam eski bir oyun.
Stabil çalışmasını beklemeyin.
Büyük ihtimalle sürücülerde güncel olmayan şeyler var.
Windows 10'a geçmenizi kesinlikle öneririm. Windows 7 güncelleştirme almıyor.

İnsanların cebindeki son kuruşa kadar almayı düşünen bir oyun.
Oyuna verecek paranız yoksa aşağıdaki listeden Warframe, Team Fortress 2 gibi oyunları da öneririm.
Steam Search
Önerileriniz için teşekkürler fakat, Wolfteam e-sport oyuncusuyum. Yani Windows 10'a aldığımda oyunda dahada fazla kasma yapıyor verim alamıyorum. Verim aldığım tek işletim sistemi Windows 7. Akıcılık hiç yok çok kötü verdiğim paraya yazık olmuş. Hala varsa çözümü olan buraya yazarsa sevinirim :)

Önerileriniz için teşekkürler fakat, Wolfteam e-sport oyuncusuyum. Yani Windows 10'a aldığımda oyunda dahada fazla kasma yapıyor verim alamıyorum. Verim aldığım tek işletim sistemi Windows 7. Akıcılık hiç yok çok kötü verdiğim paraya yazık olmuş. Hala varsa çözümü olan buraya yazarsa sevinirim :)
Online oyunlarda düşük internet hızı da kasma hissiyatı yaratabilir. Mümkünse internetinizi kontrol eder misiniz?

Online oyunlarda düşük internet hızı da kasma hissiyatı yaratabilir. Mümkünse internetinizi kontrol eder misiniz?
Yok internetle alakalı bişey olduğunu zannetmem. Nvidia ekran kartı kullanan arkadaşlarım var onlarda kasma problemi yok fakat AMD ekran kartı hep sorun yapıyor. Hatta güncelledim 17.10.1 sürümünde kasmaktan yürünmüyordu eski sürüm 1.7.2 sürümüyle akıcılık biraz geldi fps arttı. Sorun driverlarda olduğunu düşünüyorum. RX 460'ın Catalty sürümü varsa atabilir misiniz acaba ?

• i5 - 6402p 2.80 GHz
  • 16 RAM( 2133 MHz )
  • ASUS RX 460 2 GB
  • 1 TB HDD
  • 500W PSU
Oyun içinde FPS değerlerim 150-200 civarı değişiyor. Fakat oyunda hiç akıcılık yok. Sıcaklık değerlerim düzgün. 75 Hz'de oyun oynuyorum fakat hiçbir yarar göremiyorum.

Monitorun modeli ile alakasi olabilirmi monitorun ozelliklerini yazarmisin bide

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı