Fpv | long range | freestyle drone ile ilgilenenler

Bu arada ayak ustu de olsa sonunda gorusebildik be Ibrahim :) Darisi ucabilmenin basina :D

Bunlari ucururken sesi geldi mi senin standa? :D

Eki Görüntüle 1175839

Evet, ayak üstü de olsa yüz yüze tanıştık. Darısı nicelerine insallah.

Sesleri geldi. Hatta görmeye yanınıza da geldim ama uçuştaydınız siz. Vakit olmadığı için bekleyemedim, çıktım sonra.

Bizim çocukların bile diline düşmüştün, "Birisi uçan çantayla alana gelmiş..." diye dolaşıyorlardı. :D

Evet, ayak üstü de olsa yüz yüze tanıştık. Darısı nicelerine insallah.

Sesleri geldi. Hatta görmeye yanınıza da geldim ama uçuştaydınız siz. Vakit olmadığı için bekleyemedim, çıktım sonra.

Bizim çocukların bile diline düşmüştün, "Birisi uçan çantayla alana gelmiş..." diye dolaşıyorlardı. :D

Keske arasaydin, seni yariscilarla tanistirirdim.. :)

O canta belimi buktu, belimi.. 3 gundur sirt agrisi cekiyorum :(

Keske arasaydin, seni yariscilarla tanistirirdim.. :)

Geldim içeri, almadılar bir türlü. Görevli kartım da yanımda olmadığı için zorlamadım. Teknofest çok yordu bu sene beni, hiçbir şeye vakit bulamadım.

Ama headsup ile tanışmak isterdim... :D

O canta belimi buktu, belimi.. 3 gundur sirt agrisi cekiyorum :(

Cİdden o çanta ile o kalabalıkta yürümek, zor iş... :D Alanın br ucundan bir ucuna bayağı var zaten.

Ben de bu işlere girmek istiyorum fakat nasıl ve nereden başlayacağımı bilmiyorum bana başlayabileceğim bir video vb önerebilir misiniz?

Geldim içeri, almadılar bir türlü. Görevli kartım da yanımda olmadığı için zorlamadım. Teknofest çok yordu bu sene beni, hiçbir şeye vakit bulamadım.

Ama headsup ile tanışmak isterdim... :D

Cİdden o çanta ile o kalabalıkta yürümek, zor iş... :D Alanın br ucundan bir ucuna bayağı var zaten.
Neyse, seneye beni mutlaka bul yine :) Ben hakem oldugum icin de CIP'e parkedip girdim, o yuzden biraz rahattim. 2.5 km yerine sadece 900 metre yurudum :)

Ben de bu işlere girmek istiyorum fakat nasıl ve nereden başlayacağımı bilmiyorum bana başlayabileceğim bir video vb önerebilir misiniz?

Güzel bir başlangıç serisi ama direkt bu droneu toplama. Parçaları ve markaları öğrendikten sonra daha kaliteli bir drone toplayabilirsin bence:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Neyse, seneye beni mutlaka bul yine :) Ben hakem oldugum icin de CIP'e parkedip girdim, o yuzden biraz rahattim. 2.5 km yerine sadece 900 metre yurudum :)

O değilde, Türk bir birincinin çıkmaması düşündürdü beni yarışmada.

Acaba rahat uçacak yer olmaması ve parçaların yurt dışına göre getirmesinin zor olması olabilir mi?

Gerçi freestyle olarak uçan çok tanıdığım var ama yarışçı çok yok.

O değilde, Türk bir birincinin çıkmaması düşündürdü beni yarışmada.

Acaba rahat uçacak yer olmaması ve parçaların yurt dışına göre getirmesinin zor olması olabilir mi?

Gerçi freestyle olarak uçan çok tanıdığım var ama yarışçı çok yok.

Valla Turkiye 1ncisi Atakan 8nci olabildi, Turkiye 2ncisi Doruk daha baslayali 6 ay olmasina ragmen dunya sampiyonasinda 16nci oldu. Bence bunlar bile cok basarili bir pozisyon. Cunku yaristiklari yarismacilar gercekten cok basarililar ve parcalara erisimleri daha kolay olduigundan risk alarak ucabiliyorlar. Daha siralamalar sirasinda 10'a yakin quad paramparca oldu adamlarda :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı