Fpv | long range | freestyle drone ile ilgilenenler

Oralara da geliriz yakinda, haber veririm

O nasıl oldu? :D

Amatör FPV uçuruyordum yeni başlamıştım ... çocuğunun birisi pompalı ile ateş edip vurdu. Biliyorsunuz Türkiye'de bu ... çocuklarından bol bir şey bulunmaz. Eline tüfek alan kendini adamdan sanıyor. Kim olduğunu bulamadım yoksa fena olacaktı çok öfkelenmiştim. Şimdi 5-6K bütçe ile cihaz toplamak istiyorum ama pek mümkün görünmüyor.

Amatör FPV uçuruyordum yeni başlamıştım ... çocuğunun birisi pompalı ile ateş edip vurdu. Biliyorsunuz Türkiye'de bu ... çocuklarından bol bir şey bulunmaz. Eline tüfek alan kendini adamdan sanıyor. Kim olduğunu bulamadım yoksa fena olacaktı çok öfkelenmiştim. Şimdi 5-6K bütçe ile cihaz toplamak istiyorum ama pek mümkün görünmüyor.
Valla bende 7" yapacaktım, maliyet çok çıktı 5" ile devam ediyorum. Pompalı ile vurulma olayı olmasın diye de köye gidip uçuruyorum(8km).

Vallahi bende 7" yapacaktım, maliyet çok çıktı 5" ile devam ediyorum. Pompalı ile vurulma olayı olmasın diye de köye gidip uçuruyorum(8km).

5" olsa da olur ama bu bütçeyle zor gibi toplamak, ben zaten hazır almıştım kendim toplamamıştım, daha önce DJI var onu satıp almıştım.

Ah keske haberim olsaydi.. 2 gun once kullanmadigim 6 tane ucusa hazir quad sattim, hepsi dijital, hepsinide ortalam 6500tl'den verdim, kapis kapis gittiler :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Vaaay Ibrahim sonunda seni de ucarken gorduk :) Bu seneki teknofest'e geliyor musun Samsun'a?

Geri
Yukarı