Fransa hükümeti gençlere 500 Euro'ya kadar varan destek sağlayacak

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Fransa hükümeti gençlerine destek olmak için yeni bir çalışmaya imza attı. Bu çalışma doğrultusunda Fransa hükümeti işsiz ve eğitimi olmayan gençlere 500 Euro'ya kadar varan destek sağlayacak. Bu desteğin gençlere bayağı faydalı olacağını düşünüyorum. Bu doğrultuda da kendilerine göre bir iş bulurlar.

@Quarit, aslında onu demek yanlış olur. Sadece kötü bir iktidara denk geldik, inşallah gidecekler.

Yanlıs bir iktidar konusunda hem fikirim. Fakat bu toplum zihniyeti yaşamım boyunca aynıydı. Malum parti onların daha rahat haraket etmesini sağladı. Kısacası en az bir 100 yıl sürer bu toplum zihniyetinin değişmesi. Ben de göremem o günleri. Sadece maddi anlamda konuşmadım. Bu olayın manevi tarafıda rezalet. O yüzden keşke doğmasaydım bu ülkede. Gerçekten merak ediyorum dünyanin baska bir yerinde birbirini bu kadar öven sayan ve birlik olduğunu söyleyen, ama zerre alakası olmayan başka bir kültür daha var mi acaba.

@Quarit, aslında onu demek yanlış olur. Sadece kötü bir iktidara denk geldik, inşallah gidecekler.
Hani mesele iktidar olsa tek. Ülkenin genel anlamda zihniyeti bozuk. Giyim tarzından ötürü homoseksüel diye etiket yapıştırıyorlar burada. Etek giyen kadına ahlaksızca laflar ediliyor.

Bir de bu konu var işte:

Hayat bazen bir defaya mahsus bile adil olsa keşke.

Geri
Yukarı