İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi öğrencilere ₺3200 destek sağlayacak

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
İBB sözcüsü Murat Ongun, yaptığı açıklamada ihtiyaç sahibi öğrencilere ₺3200 burs sağlanacağını belirtti. Başvuruların başlama tarihi de belirlidir. Başvurular 5 Ekim'de başlayacak.

İstanbul'da okuyup ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin başvurması gerektiğini düşünüyorum. Belki çıkar, belli mi olur? İstanbul'da okuyan arkadaşlar, başvuruyu kaçırmayın derim.
Ülkece zor durumdan geçiyoruz, verilecek olan ₺3200 burs öğrenci için ilaç gibi gelir. Kitap fiyatları falan olsun zaten çok uçuk. Çıkarsa ihtiyaçlarınızı da karşılamış olursunuz, iyi bir para miktarı çünkü.

Kesin yine aşiret çocuklarına çıkacak.

Şu geçen yıl sınıfımda Audi'ye binen çocuğa çıkan ama bana çıkmayan burs demek. Ne güzel.

Vallahi ne arkadaşlarıma çıktı bir bilsen? Hadi benim durumum iyi de, 7 çocuklu arkadaşıma hiçbir şey çıkmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu geçen yıl sınıfımda Audi'ye binen çocuğa çıkan ama bana çıkmayan burs demek. Ne güzel.

Yahu, ne kadar büyük bir kul hakkı bu! İnsanlar hiç çekinmiyor yemekten. Onca insanın ihtiyacı var, o para da sana hiç hayır eder mi😑

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı