Fransızca altyazılı çizgi film tavsiyesi

NiqhtMegatron

Hectopat
Selamlar dostlar. Ben kendi çapımda Fransızca çalışıyorum, kelimeler ezberliyorum, bazı gramer kurallara çalışıyorum ama video izlemeye gelince iş, hiç anlayamıyorum. O yüzden belki Fransızca altyazılı çizgi-dizi ya da dizi izlersem en azından kulağıma gelen kelimenin ne olduğunu görebilirim. Ama Fransızca altyazılı içerik bulamıyorum, acaba yardımcı olabilir misiniz? Çok müteşekkir olurum. Dediğim gibi kelimeleri bilsem de duyamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef bildiğim site yok. Ben Netflix'ten Fransızca yani orijinal seslendirmelerle izlemiştim lakin yanlış hatırlamıyorsam Fransızca alt yazısı yoktu. Bu nedenle Opensubtitles gibi sitelerden Fransızca altyazıyı indirip halletmeniz gerekir. Başka bir seçenek de VPN ile Fransa'ya bağlanıp Netflix'ten izlemek olur. Fransızca altyazılar Fransa'ya bağlandığınız zaman kesin gelecektir.

Maalesef bildiğim site yok. Ben Netflix'ten Fransızca yani orijinal seslendirmelerle izlemiştim lakin yanlış hatırlamıyorsam Fransızca alt yazısı yoktu. Bu nedenle Opensubtitles gibi sitelerden Fransızca altyazıyı indirip halletmeniz gerekir. Başka bir seçenek de VPN ile Fransa'ya bağlanıp Netflix'ten izlemek olur. Fransızca altyazılar Fransa'ya bağlandığınız zaman kesin gelecektir.
Teşekkürler dostum :))

Geri
Yukarı