Türkçe Altyazılı Kürtçe Film Önerisi

asimavi1538

Kilopat
Daha fazla  
Ben biraz Kürtçe biliyorum, meramımı anlatacak kadar Kürtçem var. Türkçe altyazılı Kürtçe film önerebilir misiniz?
Fikri olan var mı?

Mod notu: Kızgın ifade atanlar uyarılarını aldı. Bunun hakkında mesaj yazmayın, görürseniz raporlayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, kürtçe resmi bir dil olmadığı için ancak kullanıcılar tarafından çevirlen bir film şansına denk gelirse bulabilirsin.

Çevrende kürtçe bilen arkadaşın vardır onlardan yardım alabilirsin veya bilmediğin anlamadığın bir kelime yada anlam için sorarsan daha iyi yanıt alırsın sen zor olanı seçiyorsun bana göre.

Çevrende kürtçe bilen arkadaşın vardır onlardan yardım alabilirsin veya bilmediğin anlamadığın bir kelime yada anlam için sorarsan daha iyi yanıt alırsın sen zor olanı seçiyorsun bana göre.
Şu an çevremde kürtçe bilena arkadaş yok.Filmden takip etmenin nesi zor yol anlamadım.

Biraz araştırma yaptım fakat Kürtçe olup Türkçe altyazılı film neredeyse yok. Sadece ben bir tane bulabildim. Filmin konusu nasıldır, sıkılmadan izleyebilir misin bilmem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha farklı yöntemlere bak çünkü film işi pek mantıklı değil. En fazla bir veya iki tane film bulursun. Çevrende de Kürtçe bilen yoksa öğrenmen baya zorlaşır.

Geri
Yukarı