Free fire her şeyin iznini istiyor

Hiko Babba

Picopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar iyi forumlar. Cihazım Redmi8 (Note değil) Free fire uygulaması her şeyin iznini istiyor. Telefon aramalarını yönetmekten fotoğrafları kaydetmeye kadar. Telefonun başına bir şey gelir diye korkup konu açtım daha izin vermedim.

Önemli not: Lütfen o oyunu oynama bu oyun daha iyi gibi tavsiyeler yapmayın, kuzenlerim ile bu oyunu seçtik bunu oynayacağız!

Oyun içi bir problem olsaydı eğer kullanıcılar tarafından belirtilir oyun mağazadan kaldırılırdı bence.
Google Play Store'da hala durduğuna göre bir sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum.

30 dakika veya 1 saatlik eğlenceniz için kişisel bilgilerinizi vermeyi kabul ediyor musunuz cidden?

Bruh. Kişisel verileriniz? Herkeste bu trip var ya hahahah, teknolojiden anlayan/anlamayan herkeste var ama bu trip. Ayıptır sorması vasfınız nedir hocam? Bu veriler çok mu değerli? Kişisel bilgiden kastınız?

Resimlerinizi mi? Galeriniz ve cihaz tabanınız Google ya da Apple'de zaten?
Çağrı geçmişi mi SMS'ler mi? Hat sağlayıcısından tut SMS uygulamasının yapımcısına kadar herkeste zaten?
Uygulamalar üzerindeki mesajlar mı? Uygulama sahibinde.
Konum mu? Uydu sahiplerinde.

Zaten anlaşma imzalayarak bu verileri seve seve veriyorsunuz. Dandik bir oyuna vermeniz size hiçbir şey kaybettirmez, en fazla uygulama içi özelleştirilmiş tanıtım alırsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim madem başka oyun için tavsiye istemiyorsun o zaman katlanacaksın.

İyi hadi ver bakalım tavsiye iPad4 Wi-Fi+celular uyumlu olsun.
Bruh. Kişisel verileriniz? Herkeste bu trip var ya hahahah, teknolojiden anlayan/anlamayan herkeste var ama bu trip. Ayıptır sorması vasfınız nedir hocam? Bu veriler çok mu değerli? Kişisel bilgiden kastınız?

Resimlerinizi mi? Galeriniz ve cihaz tabanınız Google ya da Apple'de zaten?
Çağrı geçmişi mi SMS'ler mi? Hat sağlayıcısından tut SMS uygulamasının yapımcısına kadar herkeste zaten?
Uygulamalar üzerindeki mesajlar mı? Uygulama sahibinde.
Konum mu? Uydu sahiplerinde.

Zaten anlaşma imzalayarak bu verileri seve seve veriyorsunuz. Dandik bir oyuna vermeniz size hiçbir şey kaybettirmez, en fazla uygulama içi özelleştirilmiş tanıtım alırsınız.

Kafam çok karıştı napiyim.

Geri
Yukarı