FreeDOS bilgisayara Windows 10 kurulumu

Vingilot

Decapat
Daha fazla  
Rehberi takip ederek fotoğraftaki RAR dosyasını indirdim. İlk sorum doğru dosyayı mı indirdim, Media Creation Tool indirmemiz gerekmiyor mu? İkinci sorum doğru dosyayı indirdiysem içinden hangi dosyayı açacağım? Setup.exe yi açtığımda sanki bu bilgisayara Windows kuracaktı. En son 'hangi dosyaları korumak istiyorsunuz?' diye sormuştu. Ben de yanlış yaptım herhalde diyerek çıktım. Kısaca 2. fotoğraftaki dosyayı oluşturamadım.

1.PNG

2.PNG

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rehberi takip ederek fotoğraftaki RAR dosyasını indirdim. İlk sorum doğru dosyayı mı indirdim, Media Creation Tool indirmemiz gerekmiyor mu? İkinci sorum doğru dosyayı indirdiysem içinden hangi dosyayı açacağım? Setup.exe yi açtığımda sanki bu bilgisayara Windows kuracaktı. En son 'hangi dosyaları korumak istiyorsunuz?' diye sormuştu. Ben de yanlış yaptım herhalde diyerek çıktım. Kısaca 2. fotoğraftaki dosyayı oluşturamadım.

Eki Görüntüle 1277689

Eki Görüntüle 1277690
Yanlış dosyayı kuruyorsunuz daha doğrusu daha kolay yöntem var Download Windows 11 buradan iso indirin ve usb belleğe rufus ile yazdırın.
Rufus ile felan uğraşmana gerek yok ki.

Buradan "Aracı şimdi indirin" kısmından Windows'un kendi kurulum aracını indir. Hepsi otomatik hallolsun.

Eki Görüntüle 1277696
Rufus çok daha hızlı bu uygulamayı her forma atışımda kullanmayı denedim ama hepsinde sorun çıktı.

Yanlış dosyayı kuruyorsunuz daha doğrusu daha kolay yöntem var Download Windows 11 buradan iso indirin ve usb belleğe rufus ile yazdırın.

Rufus çok daha hızlı bu uygulamayı her forma atışımda kullanmayı denedim ama hepsinde sorun çıktı.
İkisinde de iso indiriyor. İnternetin veya bilgisayarın yavaş olduğu için sende yavaş olabilir, bende 20 dk'de hazır oluyor usb. Üstelik hiçbir seferde de sorun yaşamadım. Daha pratik olduğu için tavsiye ettim, sen sorun yaşadıysan veya yapamadıysan bu programın sorunlu olduğu anlamına gelmez. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı