FreeDOS Laptop'a nasıl Windows 10 kurulur?

Tamamdır hocam UEFI açıkmış. Siz Rufus ile yazdırmayı bitirince Flash'ı USB 2.0 olan bir girişe takın. USB 3.0 olmasın mümkünse bazen sorun çıkarabiliyor. Sizin laptopta HDMI girişinin hemen yanındaki USB 2.0 olan ona takın mümkünse.

Tamamdır hocam UEFI açıkmış. Siz Rufus ile yazdırmayı bitirince Flash'ı USB 2.0 olan bir girişe takın. USB 3.0 olmasın mümkünse bazen sorun çıkarabiliyor.
Rufus tamamlandı. Laptopta USB 2.0 girişine taktım. PC açılırken F12 spamladım. Çıkan ekrandan USB'yi seçtim. Ekrana 10-20 satır yazı geldi, 2 saniye içinde gitti ve Lenovo ekranı geldi karşıma. Her zamanki gibi. Sonrasında açık mavi ekran ve yine kapandı.

Rufus tamamlandı. Laptopta USB 2.0 girişine taktım. PC açılırken F12 spamladım. Çıkan ekrandan USB'yi seçtim. Ekrana 10-20 satır yazı geldi, 2 saniye içinde gitti ve Lenovo ekranı geldi karşıma. Her zamanki gibi. Sonrasında açık mavi ekran ve yine kapandı.
Hocam boot menüsünde çıkan Flash 1 adet mi yani Part1 veya Part 2 tarzında çıkmıyor değilmi?

USB'yi seçtiğin yerin fotoğrafını çekip atar mısın? Yani boot menüsünün.
2ba924c6-28ea-4958-bb15-b333e75d893d.jpg

Hocam boot menüsünde çıkan Flash 1 adet mi yani Part1 veya Part 2 tarzında çıkmıyor değilmi?

Flashdiskin UEFI olarak gözükmüyor nedense. Ayrıca anlamadığım bir şekilde de Windows Boot Manager mevcut. Windows Boot Manager'ın üzerine gelip enterlayarak ne olup bittiğini yazar mısın?

Flashdiskin UEFI olarak gözükmüyor nedense. Ayrıca anlamadığım bir şekilde de Windows Boot Manager mevcut. Windows Boot Manager'ın üzerine gelip enterlayarak ne olup bittiğini yazar mısın?
Windows Boot Maneger'e gelip enterladım. Flash bellekte olduğu gibi Lenovo yazısı geliyor, flash bellek kırmızı yanıp sönüyor. Birkaç dakika sonra ise mavi ekran ve kapanıyor.
Hocam bir de zor olacak ama Flash ı seçtikten sonra çıkan yazıları çekip atmanız mümkün müdür?
83293dc1-37f5-4be0-b73d-b064a5d557bd.jpg

Birkaç saniye içinde yazılar yok oluyor, Lenovo yazısı geliyor ve mavi ekran.
Nasıl UEFI olarak gözükebilir?

Yeni konular

Geri
Yukarı