FreeDOS Monster laptopa ücretsiz bir şekilde Windows 11 kurulur mu?

iTracker

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, FreeDOS işletim sistemi olan bir Monster Gaming laptop almak istiyorum ama Windows 11 2500₺ olduğu için almak istemiyorum ama ücretsiz indirilir diyorlar. Ben Microsoft'un sitesinden Windows 11 indirirsem herhangi bir sorun yaşar mıyım veya satın alınmış olanla ücretsiz indirmenin arasında fark olur mu ve eğer fark yoksa neden 2500₺'ye satıyorlar Windows 11'i?

Microsoft'un sitesinden indirdiğin ISO dosyası zaten ücretsiz. 2500TL olan lisans anahtarı. İnternette "windows 11 pro oem" yazarak çok ucuza bulabilirsin.

Arkadaşlar, FreeDOS işletim sistemi olan bir Monster Gaming laptop almak istiyorum ama Windows 11 2500₺ olduğu için almak istemiyorum ama ücretsiz indirilir diyorlar. Ben Microsoft'un sitesinden Windows 11 indirirsem herhangi bir sorun yaşar mıyım veya satın alınmış olanla ücretsiz indirmenin arasında fark olur mu ve eğer fark yoksa neden 2500₺'ye satıyorlar Windows 11'i?

Windows 11 kurmak ücretsiz lakin etkinlestirmek paralı tercihim buradan uygun fiyata yapman ben şahsen buradan kullanıyorum memnunum Windows 11 Pro Lisans Key Satın Al | SaglamLisans

2500 TL olarak satilan Microsoft'un sattigi lisans. Microsoft'un sitesinden Windows 11'i ucretsiz olarak indirebilir ve kurabilirsin. Lisanssiz kullanman bazi kisisellestirme ayarlarini degistirememene ve sag altta "Windows'u etkinlestir" yazisinin cikmasina sebep olur.

Internette ucuza OEM keyler satiliyor, onlardan alip isletim sistemini etkinlestirebilirsin. SaglamLisans ve JetLisans sitelerini oneririm.

Geri
Yukarı