Freedos Olarak Gelen Laptop'a NTFS USB İle Windows Kurmak

Iboo149

Decapat
Merhaba,

Asus'un FX504GD laptop'ını aldım ancak elimdeki bootable flash bellek ile kurulum yapamıyorum. Asus teknik desteğe konuyu ilettiğimde flash belleğin FAT32 olarak formatlanması gerektiğini söylediler ancak benim elimdeki bellek NTFS. Asus'un önerdiği seçeneği uygulama şansım yok şu anda. Kısacası sorum, NTFS formatlı bootable bellek ile işletim sistemini kurmamın bir yolu yok mudur? BIOS'un altını üstüne getirdim ama sonuç olumsuz.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Asus'un FX504GD laptop'ını aldım ancak elimdeki bootable flash bellek ile kurulum yapamıyorum. Asus teknik desteğe konuyu ilettiğimde flash belleğin FAT32 olarak formatlanması gerektiğini söylediler ancak benim elimdeki bellek NTFS. Asus'un önerdiği seçeneği uygulama şansım yok şu anda. Kısacası sorum, NTFS formatlı bootable bellek ile işletim sistemini kurmamın bir yolu yok mudur? BIOS'un altını üstüne getirdim ama sonuç olumsuz.

Teşekkürler.
Selamlar, elinde başka bilgisayar yoksa çevrendeki komşu, arkadaşın veya en kötü internet kafe'ye gidip işini halledebilirsin.

Anlaşılan başka çare yok beyler, teşekkür ederim. Elimde şirket bilgisayarı var onda da rufus ya da yumi kurarken yönetici parolası istiyor, mecburen farklı bir bilgisayar bulup halledeceğiz sorunu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı