Çözüldü FreeDOS sistem nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ahmetkvn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, FreeDOS sistem nedir ve Windows'u yüklemesek neler yapmayız? Mesela FreeDOS'ta Steam'den oyun indirip oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
FreeDOS MS-DOS benzeri DOS tabanlı bir işletim sistemidir. Steam kuramazsınız içine çünkü Steam sadece Linux, Mac, Windows destekler, FreeDos desteklemez.

FreeDOS MS-DOS benzeri DOS tabanlı bir işletim sistemidir. Steam kuramazsınız içine çünkü Steam sadece Linux, Mac, Windows destekler, FreeDos desteklemez.

Çözüm
FreeDOS, bilgisayarda işletim sistemi yüklü olmadığını belirtmek için kullanılır. Bir işletim sistemi kurmazsanız Steam vb. programları kullanamazsınız.
Gerçekten tebrikler. Bu BÜYÜK yanlışı görüp işaretleyen moderatörü ve raporlayan yüce insanı tebrik ediyorum. Gülen ifade atan küçük kardeşlerimizi de. Şimdi bunun nesi yanlış? A ve B takımları arasında oynanan ve 1-1 biten maçın sonucu sorulduğunda "berabere bitti" demekle "a takımı kazanamadı" demek arasındaki fark neyse benim verdiğim cevapla "DOĞRU" olarak değerlendirdiğiniz cevap arasındaki fark o. FreeDOS ile Steam kullanan varsa vallahi de billahi de özür dileyeceğim ve tebrik edeceğim. Lütfen biri bunu kanıtlasın. Yoksa benim verdiğim cevabın yanlış olduğunu söylemek saçma olur.

Gerçekten tebrikler. Bu BÜYÜK yanlışı görüp işaretleyen moderatörü ve raporlayan yüce insanı tebrik ediyorum. Gülen ifade atan küçük kardeşlerimizi de. Şimdi bunun nesi yanlış? A ve B takımları arasında oynanan ve 1-1 biten maçın sonucu sorulduğunda "berabere bitti" demekle "a takımı kazanamadı" demek arasındaki fark neyse benim verdiğim cevapla "DOĞRU" olarak değerlendirdiğiniz cevap arasındaki fark o. FreeDOS ile Steam kullanan varsa vallahi de billahi de özür dileyeceğim ve tebrik edeceğim. Lütfen biri bunu kanıtlasın. Yoksa benim verdiğim cevabın yanlış olduğunu söylemek saçma olur.
Cümlende sadece Steam kullanamaz yok. "FreeDOS, bilgisayarda işletim sistemi yüklü olmadığını belirtmek için kullanılır." muhtemelen bu cümlenden dolayı yanlış bilgi demişler.

FreeDOS, bilgisayarda isletim sistemi olmadigini soylemek icin kullanilmaz. Aksine, FreeDOS bir isletim sistemidir. Ikinci cumlenin yanlis oldugunu kimsenin soyledigini goremedim ben.

Geri
Yukarı