FreeDOS Tulpar T7 v25.1 ses yok

Battwo

Decapat
Daha fazla  
1638472800065.png

Windows 10 Pro kurup bütün driverları yükledim ve böyle bir sonuç çıkıyor karşıma. Sizce sorun nedir? Yazılımsal mı donanımsal mı bilemedim ona göre geri yollayacağım.

1638472909683.png

Hoparlörü görmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster'ın sürücüler listesinde Realtek tarzı bir şey varsa onu indirip dener misin ? Yanında gelen flashta yok sanırsam. Bir kere bana da olmuştu kendi sitesinden indirince düzelmişti.

Eki Görüntüle 1231447

Windows 10 Pro kurup bütün driverları yükledim ve böyle bir sonuç çıkıyor karşıma. Sizce sorun nedir? Yazılımsal mı donanımsal mı bilemedim ona göre geri yollayacağım.

Eki Görüntüle 1231449

Hoparlörü görmüyor.

1638473371679.png

Eki Görüntüle 1231463

Umarım arkadaşın sorununu çözer.

Eki Görüntüle 1231447

Eki Görüntüle 1231449

Hoparlörü görmüyor.
Hocam merhaba, nasıl kurdunuz işletim sistemini? Ben boot menüyü Çalıştırmıyorum bir türlü, belleği de görmüyor USB hard disk ve usb CD/DVD seçenekleri var sadece.

Bir de bilgisayar açılırken siyah ekranda fotoğraf çeker misiniz, ışıma nasıl sizde?

Hocam merhaba, nasıl kurdunuz işletim sistemini? Ben boot menüyü çalıştırmıyorum bir türlü, belleği de görmüyor USB hard disk ve USB CD/DVD seçenekleri var sadece.

Bir de bilgisayar açılırken siyah ekranda fotoğraf çeker misiniz, ışıma nasıl sizde?

Sol altta çok hafif var gibi.https://www.youtube.com/watch?v=gHBx-Z8b7XA şu videodakilerin aynısını yaptım.
Tekrardan format atıp Monster'ın sitesindeki driverları kurunca düzeldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı