Freelance çalışmak için en iyi dil hangisi?

melihcanx1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben başlangıçta freelance yazılımcı olmak istiyorum çok fazla kişiye sordum ve herkes farklı cevaplar veriyor JavaScript, PHP, Python gibi sizce freelance olarak çalışabileceğim en iyi dil hangisi?

Yaptığınız işi en iyi şekilde yaparsanız dil farketmeksizin müşteriler sizi bulur zaten. "Freelance olarak çalışabileceğim en iyi dil hangisi" çok mantıklı bir soru değil bence. Birini öğrenin ve başlayın gerisi gelir.

Ac bak freelance islere, 10 dakika surmez neye ihtiyac oldugu anlaman.

Piyasanin durumuna gore degisir bu sorunun cevabi.

Genelde ufak - orta isler icin freelancer aranir, onlar da scripting dilleri ile kodlanir ama bunu bozan bir suru istisnai durum da var.

Yaptığınız işi en iyi şekilde yaparsanız dil fark etmeksizin müşteriler sizi bulur zaten. "freelance olarak çalışabileceğim en iyi dil hangisi" çok mantıklı bir soru değil bence. Birini öğrenin ve başlayın gerisi gelir.

AC bak freelance islere, 10 dakika surmez neye ihtiyac oldugu anlaman.

Piyasanin durumuna gore degisir bu sorunun cevabi.

Genelde ufak - orta isler için freelancer aranir, onlar da scripting dilleri ile kodlanir ama bunu bozan bir suru istisnai durum da var.

Ben aslında Python öğrenmek istiyorum çünkü çok zevkli geliyor bana ancak internetten baktığımda freelance olarak çalışanların (bana göre) %80-90ı PHP'ya da JavaScript kullanıyor.

Geri
Yukarı