Freelancer fiverr ilk deneyim önerisi

398708

Hectopat
Selam yakin zamanda bionlukta hesap açmak istiyordum sonra vazgeçip dolar/euro kazanabilmek için bir fiver hesabi oluşturdum. Valorant fragmovie ve Valorant thubnail gigsleri oluşturdum ancak bunlarin satilip satilmayacağindan şüpheliyim. Bunlarin görüntülenmesi + satişini nasıl artirabilirim şu an hiç yorum, sipariş ve görüntülenme yok önerileriniz ne olur? Fiver da frelancer olanlarinda önerisi ne olur benim için?

Olmaması normal. Birkaç güne artmaya başlar. Sana tavsiyem, her iş için ayrı ilan aç. Mesela Valorant editi yapıyorsan ilanları şu şekilde aç: Valorant Instagram edit, Valorant TikTok edit, Valorant YouTube edit. Çeşidini bol tut ki çok fazla ziyaret alasın. Bunu popüler freelancerlar yapıyor.

İlk işlerini çok ucuza ilan ver. Böylece ilk başlarda daha çok müşterin olur ve ilanların daha çok öne çıkar. Sonradan fiyatları artırırsın hafif hafif.

İlk işlerini çok ucuza ilan ver. Böylece ilk başlarda daha çok müşterin olur ve ilanların daha çok öne çıkar. Sonradan fiyatları artırırsın hafif hafif.
Aksine çok ucuz ilan vermek müşteri kaçırır, ne çok ucuz ne çok pahallı şekilde ilan verip kurumsal bir profil oluşturarak başlayabilirsiniz.

Aksine çok ucuz ilan vermek müşteri kaçırır, ne çok ucuz ne çok pahallı şekilde ilan verip kurumsal bir profil oluşturarak başlayabilirsiniz.
Fiverr'da durum öyle değil hocam. Kimse hiç yıldızlanmayan, hiç satış yapmayan birinden iş almaz. Herkes gidip de en çok tercih edilen hizmetleri kullanır. Bunun avantajından yararlanmak isteyen yeni freelancer'ların da gidip ucuza ilan vermesi en doğru strateji.

Fiverr'da durum öyle değil hocam. Kimse hiç yıldızlanmayan, hiç satış yapmayan birinden iş almaz. Herkes gidip de en çok tercih edilen hizmetleri kullanır. Bunun avantajından yararlanmak isteyen yeni Freelancer'ların da gidip ucuza ilan vermesi en doğru strateji.

Aksine çok ucuz ilan vermek müşteri kaçırır, ne çok ucuz ne çok pahalı şekilde ilan verip kurumsal bir profil oluşturarak başlayabilirsiniz.

Öncelikle teşekkür ederim biraz araştırma yaptım fiverrda çok satanlara baktım ne yapmışlar ne yapmamışlar tarzı kafamda 10 dolar gibi bir fiyatla başlamak var en yüksek paketi ise 20 dolar yapmak gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı