FreeSync Monitörde G-Sync Açma

Proveit

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, NVIDIA Denetim Masası'nı açtığımda malesef G-SYNC Ayarları diye bir sekme çıkmıyor. Sürücüyü güncelledim fakat düzelmedi ne yapmam gerekiyor?. (Ekran Kartım GTX 1060 6 GB - Monitör Samsung C24FG73).
Şimdiden Teşekkür ederim..

Ekran kartı sürücülerini güncelledikten ve OSD'den FreeSync'i aktif ettikten sonra gelmesi lazım. Nerede problem yaşıyorsunuz?
Acaba sürücüleri yanlış mı güncelliyorum nasıl olduğunu söyleyebilir misiniz? Bir de OSD'den aktif etme nasıl oluyor çok cahilim bu konuda.
Acaba sürücüleri yanlış mı güncelliyorum nasıl olduğunu söyleyebilir misiniz? Bir de OSD'den aktif etme nasıl oluyor çok cahilim bu konuda.
Benim sorun yaşadığım alana gelirsek Technopat videosundan yapacaktım. Fakat bende NVIDIA denetim masasında G-Sync açma diye bir sekme yok.

Ben bulamadım monitörün menüsünden adımları söyleyebilir misiniz?
Monitörünüzün menüsünden FreeSync'i aktif edin demek oluyor. Oradan FreeSync aktif etmediğiniz sürece Nvidia Denetim Masasına gelmez.
Menü'den FreeSync'i açmayı buldum fakat açınca sadece masaüstü resmim görünüyor hiç bir şeye giremiyorum nedeni ne olabilir?

Son düzenleme:
Sorununuza çözüm buldunuz mu bende de Samsung LC24RG50FQMXUF monitör var monster laptop var onda açmaya çalıştım yapamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı