Çözüldü FreeSync monitörde G-Sync özelliğini açma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bu videoya bakar mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizin monitörünüzde; 1xVGA, 2x HDMI® girişi(1.4) bulunmakta. Display portunuz yok. Açamazsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sizin monitörünüzde; 1xVGA, 2x HDMI® girişi(1.4) bulunmakta. Display portunuz yok. Açamazsınız.

Çözüm
Evet o videoyu izledim ama her mönitörde olmayacağını söylemiş Technopat.

GTX 1660S ile bu monitörü kullanıyorum. Monitör FreeSync destekliyor ama ben bunu G-Sync yapmak için DisplayPort kablosu kullanmam ve son sürüm ekran kartı Driver'i indirmem gerekiyormuş. Bu monitör ile yapabilir miyim?

Ekran kartınızın Driver'ı son sürüm olsa tabii ki daha iyi olur ki zaten bir güncellemeyle geldi bu özellik, her monitörde olmaz diye bir şey; yok diye biliyorum ancak bazı monitörler ile kusursuz çalışırken bazılarıyla çok hafif uyumsuzluklar olabilmekte ancak en önemlisi DisplayPort girişiniz olmak zorunda ki monitörünüzde yok o yüzden olmaz hocam.

Edit: Hocam neden üzgün yüz bıraktınız gerçek bilgi bu. Önemli olan bilginin yararlı ve doğru olması.

Ekran kartınızın Driver'ı son sürüm olsa tabii ki daha iyi olur ki zaten bir güncellemeyle geldi bu özellik, her monitörde olmaz diye bir şey; yok diye biliyorum ancak bazı monitörler ile kusursuz çalışırken bazılarıyla çok hafif uyumsuzluklar olabilmekte ancak en önemlisi DisplayPort girişiniz olmak zorunda ki monitörünüzde yok o yüzden olmaz hocam.
Maalesef :(

Geri
Yukarı