Friendzone içinden nasıl çıkılır?

theygone

Centipat
Daha fazla  
Üstatlar kız tavsiyesi isteyecegim. Alanında uzman gurmeleri yoruma bekliyorum. Bir kız var ve aşırı friendzoneu içerisindeyim son zamanlardaki hareketleri beni bir tık aşık etti gibi oldu. Sarmaşdolaş geziyoruz rahatsızlık duymuyor ama bunu arkadaş olarak gördüğü için mi sevdiği için mi yapıyor hiç bilmiyorum. Çoğu konuda benden etkilendiğinden bahsediyor fakat dediğim gibi bu friendzonedan nasıl çıkılır hocam Allah kitap için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum sigma male falan oldun sanirim az once. Saçma salak umut verip yarıda, geride, arkasında bırakan insanları kınıyoruz sadece hakaret unsuru barındırmaması açısından da NPC şeklinde bir yorum yapiyorum. Anlamadım guard falan mısın?

Alakası yok sigma erkeklikle. Beni profiline Christian Bale'in fotoğrafını koyanlarla karıştırma.

"Kız bana umut verdi" diyorsun ki ne yaptı da umut verdi belli değil, muhtemelen seni Friendzone'a atan kızı nextlemeyi, boş vermeyi bile beceremediğin için o kadar yokluk zihniyetindesin ki kız ne yapsa şıpsevdi uydu bir erkek olmaktan öteye gidemedin. "Allah kitap için beni bu Friendzone'dan çıkarın" diye yalvarıyorsun.

Ben guard falan değilim, sizin babanızın uşağı da değilim. Ben duymak istediklerinizi değil duymanız gerekenleri söyleyen, üstelik incinseniz dahi sertçe söyleyen birisiyim, beni dinlemeyip katıksız dişilerin peşinde uydu yörüngesi olmaya devam etmeyi tercih ediyorsan "Göz ardı et" butonu var.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı