Çözüldü Frisby-FC9405G sistem çalışıyor ancak görüntü ve ışık yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efe Turna

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar gözüktüğü gibi Kasa açılıyor ancak ne görüntü var ne de ışıklar yanıyor. Klavye ve fare bağlı ancak ışıkları yok. Aynı şekilde kasanın fanlarının da ışıkları yanmıyor. Çözüm olarak sistemi komple söküp tekrar takıp açmayı denedim ancak olmadı, RAM'leri çıkarıp tek tek denedim sonuç yine aynı. Kasami yeni aldım modeli Frisby-FC9405G.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    229,1 KB · Görüntüleme: 31
  • 2.jpg
    2.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar gözüktüğü gibi Kasa açılıyor ancak ne görüntü var ne de ışıklar yanıyor. Klavye ve fare bağlı ancak ışıkları yok. Aynı şekilde kasanın fanlarının da ışıkları yanmıyor. Çözüm olarak sistemi komple söküp tekrar takıp açmayı denedim ancak olmadı, RAM'leri çıkarıp tek tek denedim sonuç yine aynı. Kasami yeni aldım modeli Frisby-FC9405G.
PSU anahtarı açık mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam niye komple söktünüz? İade veya garanti işlemi yapılabilseydi de şimdi yapılamayabilir. Nereden aldınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı