Frisby FCL-F12B fanlar çok sesli çalışıyor

Peki bu fanlar sadece pcuya mı takılabiliyor. Bilgisayarcıya götürüp anakarta taktırabilir miyim ?
Yoksa yeni fan almak daha mı mantıklı?

Çok teşekkür ederim. Şimdi 4 adet fan almam lazım sanırım çünkü hiçbirinin anakart bağlantısı yok. Var mı önerebileceğiniz bir model?

Çok teşekkür ederim. Şimdi 4 adet fan almam lazım sanırım çünkü hiçbirinin anakart bağlantısı yok. Var mı önerebileceğiniz bir model?
4 fan için toplam bütçeniz nedir?

Kasama ek olarak 2 adet bu fanlardan almıştım ve memnunum. Tabii fiyatı şu an biraz fazla olabilir, 40-50₺ civarına da işini görebilecek modeller var.

4 Fan için toplam bütçeniz nedir?

Kasamla birlikte gelen 2 adet "Sharkoon SF1225" oldukça sessiz çalışıyor. Şimdilik iki Frisby fanımı sessiz fanlarla değiştirsem çok iyi olur o iki fanı elimle bile durdurduğumda ses belki 10 ise 3'e düşüyor. 4 pinli aynı şekil Power'a bağlanan İki fana 200'den fazla vermeden bunu halledebilir miyim acaba?
Kasama ek olarak 2 adet bu fanlardan almıştım ve memnunum. Tabii fiyatı şu an biraz fazla olabilir, 40-50₺ civarına da işini görebilecek modeller var.
1603446105794.png

O frisby fanlar elimde tuttuğum(siyah-kırmızı) şekilde 2 farklı yuvaya giriyor. Aynı şekilde bunları çıkarıp böyle bağlantı yapabilir miyim o fan modeliyle, çevremdeki hiçbir bilgisayarcı bunları yapmıyor. Pandemi dolayısıyla merkeze de gidemiyorum. Benim aynı şekilde çıkar tak yoluyla halletmem lazım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı