Frisby FGP-230U Driver Sorunu

Jomeyka

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar resimdeki Gamepad'i aldım. Yorumlarında insanlar sorunsuzca çalıştığını söylüyor ancak ben yapamadım. Gerek kendi Driver'ını gerekse XC360 emulatoru ile denedim ancak oyunlarda çalıştıramıyorum. Bazı oyunlarda tamamen tepkisiz kalıyor bazı oyunlarda tuşlar yanlış çalışıyor. Yardımcı olaca var mı? (Frisby FGP-230U)

1588693510025.png

Arkadaşlar resimdeki Gamepad'i aldım. Yorumlarında insanlar sorunsuzca çalıştığını söylüyor ancak ben yapamadım. Gerek kendi Driver'ını gerekse XC360 emulatoru ile denedim ancak oyunlarda çalıştıramıyorum. Bazı oyunlarda tamamen tepkisiz kalıyor bazı oyunlarda tuşlar yanlış çalışıyor. Yardımcı olaca var mı? (Frisby FGP-230U)

Eki Görüntüle 554414
Hocam maalesef size yardımcı olamayacağım ancak yardım isteyeceğim. Gelen driver CD'si ile mi yükleme yaptınız? Eğer öyle ise bana CD içerisinde ki dosyaları ulaştırma şansınız var mı?

Eki Görüntüle 554414

Merhaba bu kolun Driver'ını bu linkten indirebilirsiniz. İlk link indirmek için 2.si ise kolun olduğu sayfadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı