FRISBY FHC-3520S Nasıl?

Bu şekilde ilk başta sorsaydınız gerek kalmazdı kısa cevap vermemize.
Eskiden bu şekilde sormaya çalışıyordum.
Karşı taraf nasıl soru soracak, ne diyecek, ne kadar bilgisi var...
Buna göre zihinimde canlandırıp, hayal edip, karşı tarafın en iyi anlayacağı, yazım hatalarına çok dikkat edecek şekilde yazmak oldukça zaman alıyor, oldukça zahmetli oluyor ve beni oldukça yoruyor.

Bazı olayları soruları, konu açacak formata getirip, ne olduğunu, ne yaşandığını anlatmak için, zihindeki hatırlanmayan şeyler için geçmişe dair araştırma yapmak da gerekiyor. Bunları olayları en iyi, en anlaşılır şekilde toparlamak da, uzun uğraşılar gerektiriyor. Bir de açtığınız konu bu şekilde kaybolursa işler iyice karışıyor :) .

Kırmızı ile işaretlediğin yerlerden dolayı kafana soru işareti oluştuysa boşuna oluşmasın.
Evet. Kafamda soru işareti oluşmuştu. Bilgilendirmeniz için teşekkürler :)

Ancak son sorularınızdan birinde önemli belgelerim var dediniz HDD kutusunu sadece içindekileri görmek için mi alıyorsunuz?
Görmek, tamamen virüsten arındırmak, içindeki verileri farklı bir yere taşımak ve mümkünse laboratuvar ortamında bile erişilemeyecek şekilde formatlamak için alıyorum (bilgisayarı elden çıkartırsam, kişisel verilerin başkasının eline geçmesini istemem) :)

Bunu bir sata olan anakarta bağlayıp da alabilirsiniz çünkü başka HDD yanına takıp yedek alabilirsiniz.
Donanımsal konularda fazla bilgim yok, elim de yatkın değil :)
(Kendi bilgisayarım için nasıl yapıldığına dair) saniye saniye her ayrıntısını gösteren, videolu ve resimli rehber olursa ancak o zaman yapmaya çalışabilirim 😟

Anakart uyumsuz ise bile bu kadar yüksek bir fiyata gerek yok daha basit benzer adaptörlerle de diski görmeniz sağlanabiliyor.
Nasıl adaptörler var mesela? :)
Amazon Türkiye'de satılıyor mu bu adaptörler?
Daha iyi ve daha ucuz adaptör var mıdır?
Bu arada konuyu açmadan önce bu kutudan sipariş vermiştim 😒

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı