Frisby FX-2 Pro Klavye Nasıldır?

Beklentiniz bir Steelseries sınıfında değilse işinizi görür. Media Markt'te görme şansım olmuştu. Fena bir ürün gibi durmuyor tabi kaç yıl kullanılır bilemem.

Dostum bu resmen parayı çöpe atmak olur,adamlar klavyeye 2 tane lamba takıyorlar oraya oyuncu klavyesi yazıyorlar,mouseyi çift renk ile boyuyorlar gaming mouse yazıyorlar ne makroları var ne birşeyleri,eğer yüksek bütçen varsa Logitech G103 tavsiyem olacaktır fakat uyumlu bir klavye istiyorsanız;
- 10 Tl ekleyip bu klavyeyi alabilirsiniz;
EVEREST KM-R7 RAMPAGE KLAVYE MOUSE SET - Vatan Bilgisayar
Mouse'yide yenilemiş olursunuz :)

Eğer eklemem diyorsanız 10 tl kısıp bu parçaları alabilirsiniz;
EVEREST Rampage KM-R1 Kablosuz Gaming Klavye Mouse Set - Vatan Bilgisayar

Eğer sadece klavye istiyorsanız bunlar arasından bir seçim yapabilirsiniz;
BLODDY B120 GAMING KLAVYE - Vatan Bilgisayar
Logitech G103 Gaming Keyboard - Tr Layout - Vatan Bilgisayar
DLK-5115 GAMING KLAVYE - Vatan Bilgisayar
DLK-5110 GAMING KLAVYE - Vatan Bilgisayar
Everest Rampage KB-R8 Gaming Q Mekanik Klavye - Vatan Bilgisayar

Rampage Kb R8 ile A4 Tech Blooddy B120 ledli klavyeler,uyum için onları seçebilirsiniz.

Yani şu an mouse'umdan tereddüt ettim ve kafam çok karıştı. Muhtemelen Bloody B120 ile devam edeceğim de şu mouse kafamı gerçekten karıştırdı. Yani görüntüsü güzel ele oturuyor. Ledleri de iyi. Bunu almamın bir nedeni de pad ile gelmesi, çünkü bir pad'im yoktu ve pad'i de hoşuma gitmişti. Makro da galiba kısayol tuş atama gibi bir şey oluyor, var mı bilmiyorum, nerede de kullanacağımı da bilmiyorum. Neyse, birkaç gün oldu alalı. Daha kullanacak zaman var. :D

Selamın aleyküm. Daha önce Bloody B-120 kullandım, aynısından tekrar almaya gittiğimde fx-2'de karar kıldım su an fx-2'den yazıyorum. Şöyle diyeyim, yüzde üzerinden degerlendirecek olursak blackwidow chroma %100 ise fx2 %55-60. Dayanıklılık makro ısık konusunda herhangi bir merakını olmasın yükseltme aparatı 2 kademe, su kanalı medya tusları makrosu ledleri ve yarı mekanık olusu bakımından hayran kaldım :) Şiddetle tavsiye ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Ben de frisby fx2 kullanıyorum ancak birkaç gündür bir sorun yaşıyorum. Oyun oynarken örneğin araba yarışı oynarken ileri tuşuna sabit şekilde basarız ya işte uzun basınca araba tekleme yapıyor yani sanki sürekli basıp kaldırıyormuşum gibi. Birkaç oyunda da denedim hiçbir tuş sabit kalmıyor. Bunun nedeni nedir? Her yerde çözümünü aradım bulamadım lütfen yardımcı olun. İyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı