Frisby FX-2 Pro Klavye Nasıldır?

Ben Frisby FX-2 kullanıyorum hiçbir sorun görmedim logitech g103 arasında kalmıştım. İyi ki Frisby almışım hem ışıklı hemde mekanik gibi 7 renk var çok hoş hissiyatı da mekanik gibi sesi de öyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende önceleri bir sorun yoktu, sonradan öyle oldu. Bilgisayardan kaynaklanmıyor. Klavyenin beyninde sorun var sanırım ya da driver ayarlarında. Şu an frisby fx2 klavyesinden yazıyorum. Yazmada sıkıntı yok ama dediğim gibi bir tuşa uzun basınca sürekli basıp kaldırıyormuşum gibi oluyor. Bu yüzden hiçbir oyun oynayamıyorum şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben şu an frisby'nin hoparlörünü kullanıyorum ve hiçbir sıkıntısını görmedim daha bende FX2 ile everest rampage dlk 5110 arasında kaldım bi seçim yapamıyorum yardım etseniz bize .

Önerecek senizde ledli bir klavye ve multi medya ile macro tuşlarıda olsun şimdiden teşekkürler .

bak kardeşim frisby'nin en iyi yaptıĞı iş klavye ve mouse dir
sadece güç kaynağına güven olmaz
gayet kaliteli klavye mouse yapıyorlar
paran hiçbir şekilde çöpe gitmez.

Bende önceleri bir sorun yoktu, sonradan öyle oldu. Bilgisayardan kaynaklanmıyor. Klavyenin beyninde sorun var sanırım ya da driver ayarlarında. Şu an frisby fx2 klavyesinden yazıyorum. Yazmada sıkıntı yok ama dediğim gibi bir tuşa uzun basınca sürekli basıp kaldırıyormuşum gibi oluyor. Bu yüzden hiçbir oyun oynayamıyorum şu an.
Biliyorum konuyu hortlattım ama belkide problemi çözmüşsündür geçen bi videoda görmüştüm klavyede yanlışlıkla iş modunu açmışsın fn e basıp q tuşuna basarsan tekrar oyun moduna geçer ve problemin çözülmüş olur umarım bu yorumu görürsün

şu anda frisby fx 2 klavye ile yazıyorum sanılanın aksine tuşları ve kullanımı ışık modları ve makro programları çok iyi. 60-70 tl arası bir fiyata almıştım. Bu fiyatta başka böyle bulamazsınız. 5 adet G tuşu ve 3 adet mod mevcut . Sürüyle makro ve tuş işlevi klavyedeki bütün tuşlara yapılabiliyor. Sadece ön yargılı olmayın diyorum.

Merhaba arkadaşlar. Ben de frisby fx2 kullanıyorum ancak birkaç gündür bir sorun yaşıyorum. Oyun oynarken örneğin araba yarışı oynarken ileri tuşuna sabit şekilde basarız ya işte uzun basınca araba tekleme yapıyor yani sanki sürekli basıp kaldırıyormuşum gibi. Birkaç oyunda da denedim hiçbir tuş sabit kalmıyor. Bunun nedeni nedir? Her yerde çözümünü aradım bulamadım lütfen yardımcı olun. İyi akşamlar.
Fn+Q kombinasyonu işinizi görecektir :)

Fn+Q kombinasyonu işinizi görecektir :)

Merhabalar, bu klavyeyi 6 aydır kullanıyorum ilk zamanlar alışmak zor oldu fakat şuan başka klavyede rahat edemiyorum alırken logitech'in en ucuz klavyesi 103 müydü tam emin değilim onunla bu klavyenin arasında kalmıştım iyiki frisby'i tercih etmişim markasına aldanmayın 75 liraya aldım şuan heryerde 110 tl civarında ışıklandırması güzel makro turşları kusursuz çalışıyor çöp falan değil 300 500 liralık klavye ile aynı performansı beklemiceksiniz tabiki bütçeye göre en iyisi diyebilirim..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı