Frisby kasa alınır mı?

Alınmaz diyen arkadaşlar hangi ürünlerde nasıl tecrübeler yaşadıklarını anlasalar da biz de öğrensek acaba neye göre alınmaz bu ürünler?

Cooler Master Masterbox Lite 5 kullanıyorum. Ön kapağı çıkartmadan oyuna girersem kışın doğalgaz yakmama gerek kalmıyor.

Cooler Master Masterbox Lite 5 kullanıyorum. Ön kapağı çıkartmadan oyuna girersem kışın doğalgaz yakmama gerek kalmıyor.

O kasanın ön kısmını modifiye edip sorunu çözen arkadaşlar var. Kısaca ön kapağa delikler açıp arka kısmına da toz engellemek için sineklik yada kadın çorabı gibi bir şey monte ediyorlar. Bu forumda da konusu olması lazım. Yan kapağı açarak kullanmaktan iyidir.

Edit : Bu konuda bazı çözümler var.

Son düzenleme:
O kasanın ön kısmını modifiye edip sorunu çözen arkadaşlar var. Kısaca ön kapağa delikler açıp arka kısmına da toz engellemek için sineklik yada kadın çorabı gibi bir şey monte ediyorlar. Bu forumda da konusu olması lazım. Yan kapağı açarak kullanmaktan iyidir.

Edit : Bu konuda bazı çözümler var.

Teşekkür ederim hepsinden haberdarım. Çok sık oyun oynamadığım için uğraşmak istemiyorum. Amacım oyun oynamayı seven ve kasanın markasına/görünüşüne aldanıp almak isteyenleri uyarmaktır. 😅

Açıkçası 4 yıldır Frisby kasa kullanıyorum ve gayet memnunun fakat bütçeniz varsa daha iyi markalara yönelmenizi öneririm.
IMG_20200320_104400.jpg

FRISBY 600W PSU KASA KULLANDIM FAN YAPRAKLARININ KALITESI KOTU YENI FAN ALMANIZI ONERIRIM
Hele halıhazırda PSU ıle satılan kasalar berbat PSU cok kotu
Bunu kullanan bırı olarak soyluyorum baska kasalara yonelmenız daha ıyı olur.

Geri
Yukarı