FromSoftware oyunları zamlanır mı?

Saakrin

Centipat
Dark Souls serisini almak istiyorum fakat bütçem üç oyuna birden yetmiyor. Cadılar Bayramı'nda indirime girerler umuduyla Steam cüzdanıma 300 TL yatırdım fakat girmediler. Steam'in son kur güncellemesinden dolayı sonbahar indirimlerine kadar beklemekte kararsızım. Özellikle Dark Souls serisi kur fiyatının çok altında satıldığı için zamlanabilir diye düşünüyorum, sizce beklemeli miyim yoksa zamlanmadan birinci ve üçüncü oyunları alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelir, 2 ile 3'ü almanızı öneririm ben şahsen, eğer olur da indirim vaktine kadar zamlanmassa tüm seriyi alın, riske girmek istemiyorsanız Dark Souls 2 + 3 iyi olur (DS2'nin Scholar of the First Sin Edition'ını alın, aynı oyun fakat içinde DLC'ler dahil + Remastered'ı)

EK NOT: Ben tavsiye verip kafanızı karıştırmak istemem fakat tüm seriyi, veya en azından Dark Souls 3'ün de DLC'lerini almanızı öneririm, hele Dark Souls 3'ün Ringed City DLC'si, objektif bir şekilde oyun dünyasının en iyi bossu olan Slave Knight Gael'i barındırıyor, şu bossu sevmeyen, onu da geçtim en sevdiği boss listesinde 1'e koymayan bir insan evladı ile tanışmadım daha şu hayatımda :D.

Son düzenleme:
Gelir, 2 ile 3'ü almanızı öneririm ben şahsen, eğer olur da indirim vaktine kadar zamlanmassa tüm seriyi alın, riske girmek istemiyorsanız Dark Souls 2 + 3 iyi olur (DS2'nin Scholar of the First Sin Edition'ını alın, aynı oyun fakat içinde DLC'ler dahil + Remastered'ı)

EK NOT: Ben tavsiye verip kafanızı karıştırmak istemem fakat tüm seriyi, veya en azından Dark Souls 3'ün de DLC'lerini almanızı öneririm, hele Dark Souls 3'ün Ringed City DLC'si, objektif bir şekilde oyun dünyasının en iyi bossu olan Slave Knight Gael'i barındırıyor, şu bossu sevmeyen, onu da geçtim en sevdiği boss listesinde 1'e koymayan bir insan evladı ile tanışmadım daha şu hayatımda :D.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Üçüncü oyunda birinci oyuna çok fazla gönderme olduğunu duyduğum için DS 1 ve DS 3 + DLC'lerini almaya karar verdim. Slave Knight Gael'in çok sevilen bir boss olduğunu duymuştum, belki listemde birinci sırada olan Ludwig The Holy Blade'i geçer 😀.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Üçüncü oyunda birinci oyuna çok fazla gönderme olduğunu duyduğum için DS 1 ve DS 3 + DLC'lerini almaya karar verdim. Slave Knight Gael'in çok sevilen bir boss olduğunu duymuştum, belki listemde birinci sırada olan Ludwig The Holy Blade'i geçer 😀.
Ludwig'in müziği bir başka ya, Gael boss olarak daha iyi olsa da müzikte Ludwig'in yanına yaklaşan yok. Zaten Bloodborne'da From Software oyunu bir şey fark etmiyor :D.

Bu arada, Dark Souls 2'nin DLC'leride enfestir, özellikle Sir Alonne favori 10 bossuma rahat girer.

Ben geldim, Sekiro'dan Isshin the Sword Saint listemde 1.sırada, Slave Knight Gael 2.sırada :)
"Hesitation is defeat."

DARK SOULS'lar zam alır mı bilmiyorum fakat Sekiro'nun yayımcısı Activision olduğu için kesin zam alacaktır diye düşünüyorum.

Ben geldim, Sekiro'dan Isshin the Sword Saint listemde 1.sırada, Slave Knight Gael 2.sırada :)
"Hesitation is defeat."

DARK SOULS'lar zam alır mı bilmiyorum fakat Sekiro'nun yayımcısı Activision olduğu için kesin zam alacaktır diye düşünüyorum.
Yine de 2'ye koyarak ne kadar kaliteli bir boss olduğunu hala değiştirmiyorsunuz hocam :D vallahi zaten boss listesi yapsak hepsi From Software oyunlarından oluyor, Ishinn'de FS bossu yine pek bir şey değişmiyor.:D FS oyunları dışında çok sevdiğim tek boss sizsiniz (pp).

Zamlanması yayıncı Bandai Namco muhasebecisinin tek bir mouse hareketine kaldı şu durumda. Ayrıca Türkiye de oyunu geçin herhangi bir ürüne zam gelmeme şansı yok çünkü ekonomi batık durumda. Bütün souls serisi de zamlanacak doğal olarak.

Geri
Yukarı