Front end ve back end site yapma önerisi

BerkeSZ

Hectopat
Merhaba HTML ve CSS ile ilgili bir site oluşturmak istiyorum. Böyle admin panel yapacağım ama önce front end kısmını yapayım diyorum, ne sitesi yapmamı önerirsiniz? Aklıma hiçbir şey gelmiyor. (HTML ve CSS de çok iyi değilim çok zor olmasın lütffen) bir de PHP kısmında daha iyiyim back end tarafında template parçalayarak yapsam daha mı iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba HTML ve CSS ile ilgili bir site oluşturmak istiyorum. Böyle admin panel yapacağım ama önce front end kısmını yapayım diyorum, ne sitesi yapmamı önerirsiniz? Aklıma hiçbir şey gelmiyor. (HTML ve CSS de çok iyi değilim çok zor olmasın lütffen) bir de PHP kısmında daha iyiyim back end tarafında template parçalayarak yapsam daha mı iyi olur.
Wordpress temasını parçalayabilirsin front endi oturttuktan sonra ne yapacağına bağlı olarak back ende girişirsin.

İnternetten hazır template indirebilirsiniz. Ondan sonra o template'e admin paneli vs. gibi back-end tarafında yapılacak işlemleri uygulayabilirsiniz.

Hazır template bulup bunu kendine göre ayarlarsın.
Full stack geliştiricileri çoğu böyle zaten. Genelde backend tarafına yoğunlaşırlar.
Fakat html ve css bilmek zorundasın. Sonuçta web projesi geliştiriyorsun. Bilmiyorum demek yerine öğrenmeni tavsiye ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı