FSP Hydro 600W Nasıldır?

Alırken dikkat edin arkadaşlar farklı kutularda gelebiliyor. Linkte K serisi değil ama K serisi geldi iade edecektim. Memnun kaldım kullanıyorum gram ısınmıyor sistemimde ve fan sesini de hiç duymuyorum diyebilirim. Üsttekini kullanıyorum, kutu içerikleri aynı.
FSP Türkiye aradım farklı kutu olanlar yetişmediği için kutusuz göndermişler TR kutulayıp satışa çıkmış.https://urun.n11.com/guc-kaynagi/fsp-hydro-600-600w-80-bronze-12-cm-fanli-atx-power-supply-P414578149

Ben de bunu almayı düşünüyordum hatta kutuları farklı olunca vazgeçmiştim. Güzel bir PSU forumlarda tavsiye üzerine aldım. Ben de AHBC modelini kullanıyorum gram ses yok. :)
FSP fanı olduğunu söyleyebilirim o zaman, FSP abi ya. Bahse varım Seasonic markasını FSP altın da görüyorsun. 😀 Kaldı ki Cougar XTC modeli AHCB modelinden daha iyi. Bilmeden araştırmadan şu bu diyenlerden nefret ediyorum.

Seasonic FSP'den kat kat daha iyi bir PSU üreticisidir. Bunu forumda bilmeyen yok sanırım. Birçok firma Seasonic Power Supply'lerini alıp kendi markalarını basıyor. Maddi durumum iyi olsa düşünmeden alırdım. :)

Son düzenleme:
Ben de bunu almayı düşünüyordum hatta kutuları farklı olunca vazgeçmiştim. Güzel bir PSU forumlarda tavsiye üzerine aldım. Ben de AHBC modelini kullanıyorum gram ses yok. :)

Seasonic FSP'den kat kat daha iyi bir PSU üreticisidir. Bunu forumda bilmeyen yok sanırım. Birçok firma Seasonic Power Supply'lerini alıp kendi markalarını basıyor. Maddi durumum iyi olsa düşünmeden alırdım. :)
Okuduğunu anlamakta sorun yaşıyorsun sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı