Fsp Hydro K 700 700W 80+ PSU Nasıldır?

Ekran kartın ve ana kartın nedir?

Asus ex a320m
Msi rx 570 armor
ryzen 2600
ssd 2 tane 1 tane hdd
16 gb ram

500-600 tl civarı alıcam sadece kaliteli marka olsun istiyorum kafam rahat olsun

mesela şunun yük altında fanı dönmüyorsa kesin sipariş geçiyorum.

@mahmuttepe High Power da kaliteli marka? 30 TL daha verip High Power Performance GOLD almak varken attığınız PSU'yu almak komik olur, siz bilirsiniz.
Affedersiniz ama insanlar duymuş, öğrenmiş bir marka tecrübesi bile olmadan deliler gibi öneriyor. Evet eskiden çok kaliteliydi, sağlamdı güvenilirdi fakat artık değil. Ben FSP önermiyorum. Fan tıkırdaması diye kronik bir sorunu var bir sürü insan bundan şikayetçi. Şahsen bu sorunu şuan 6 aylık FSP güç kaynağımda ben de yaşıyorum, PC mi çalıştırıyoruz traktör mü belli değil. Şimdi işin yok o kadar kablolama yaptığın güç kaynağını sök garantiye yolla.
Not: Güç kaynağım 500W 80+.
FSP'nin alt segment ürünlerinin hiçbiri alınmaz ne zamandan beri söylüyoruz burada ama dinleyen yok adam markası FSP diye önüne çıkan modelinin alınması gerektiğini söylüyor. Bu markanın sadece üst segment ürünleri alınır.

@mahmuttepe High Power da kaliteli marka? 30 TL daha verip High Power Performance GOLD almak varken attığınız PSU'yu almak komik olur, siz bilirsiniz.

FSP'nin alt segment ürünlerinin hiçbiri alınmaz ne zamandan beri söylüyoruz burada ama dinleyen yok adam markası FSP diye önüne çıkan modelinin alınması gerektiğini söylüyor. Bu markanın sadece üst segment ürünleri alınır.

Technopat'ın cooler master iceleme videosunda fan ilk etapta çalışmıyor diyor o dikkatimi çekti ondan dedim. valla şuan dediğin gibi high power gold daha çok aklıma yatmaya başladı.

Arkadaşlar konu açmıştım belki görmüşsünüzdür. Bende şu an gametech marka PSU var şu an bir sıkıntı çıkarmadı, ama uzun vadede endişeleniyorum. O yüzden değiştireceğim aklımda bu var sizce nasıl?
Asus ex a320m
Msi rx 570 armor
ryzen 2600
ssd 2 tane 1 tane hdd
16 gb ram

Bende FSP Hydro K 700 kullanıyorum. Trendyol'dan Elmacık mağazasından aldım. Satıcı güvenilir ve hızlı kargolama yapıyor. 2 aydan beri kullanıyorum. Ürün gayet sessiz. Fan tıkırdaması gibi şeyler asla yaşamadım. Bu ürünü almak istiyorsanız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Ben de bu ürünü 2-3 aydır kullanıyorum.Uzun dönem tecrübem olmadı. Kabloları siyah renkte geliyor ve modüler değil. Kurdum kullanıyorum o yüzden detaylı yorum yapamayacağım.

Geri
Yukarı