FSR 3.0 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Furkan Borak

Decapat
Yer
Kocaeli, Karamürsel
Ağustos ayının başlarında çıkması beklenen FSR 3.0 hakkında düşünceleriniz nelerdir? Şahsen ben FSR 2.0'ı kötü bulduğum için kullanmıyorum, kartım Rx6800, ihtiyacım da yok. Lakin FSR 3.0 görüntü kaybı olmadan kat kat fazla FPS vereceği için çok mutluyum. Düşüncelerinizi bekliyorum.

Ağustos ayının başlarında çıkması beklenen FSR 3.0 hakkında düşünceleriniz nelerdir? Şahsen ben FSR 2.0'ı kötü bulduğum için kullanmıyorum, kartım Rx6800, ihtiyacım da yok. Lakin FSR 3.0 görüntü kaybı olmadan kat kat fazla FPS vereceği için çok mutluyum. Düşüncelerinizi bekliyorum.
Görüntü kaybı olmadan nasıl fazla fsp verecek? FSR 3.0'ı araştırmadım bilgisi olan var mı?

Görüntü kaybı olmadan 2 kat fps veriyorsa herkes nvidia kartını satsın amd alsın. İlla ki görüntü kaybı olur hocam.

Ağustos ayının başlarında çıkması beklenen FSR 3.0 hakkında düşünceleriniz nelerdir? Şahsen ben FSR 2.0'ı kötü bulduğum için kullanmıyorum, kartım RX6800, ihtiyacım da yok. lakin FSR 3.0 görüntü kaybı olmadan kat kat fazla FPS vereceği için çok mutluyum. düşüncelerinizi bekliyorum.

Görüntü kaybı illaki olacaktır. FSR 3.0 çıkınca her şey daha net anlaşılır.

Frame generation olayı yani 2X FPS AMD kanadında RX 6*** ve 7*** serisine ve NVIDIA kanadında RTX 20 serisi ve üzerine gelecek ancak FSR3 ise FSR 2 ile aynı, herkese gelecek.

Geri
Yukarı