Fsr 3.0 konsollara da geliyor!

"Geldi" demek başka "gelecek" demek başka. FSR 3'ün esamesi neredeyse hiç okunmuyor yıl bitecek şurada.
Hocam FSR 3 oyunlarda çalışıyor mu bizzat denemedim ama haber kaynaklarına göre benim attığım oyunlarda FSR 3 var veya gelecek. Yani yanlış bilgilendirme yok demek istedim. İyi sosyaller.

Hocam FSR 3 oyunlarda çalışıyor mu bizzat denemedim ama haber kaynaklarına göre benim attığım oyunlarda FSR 3 var veya gelecek. Yani yanlış bilgilendirme yok demek istedim. İyi sosyaller.
Yok ben Cyberpunk'u da gördüm listede ona gelmemiş dedim diğerlerini oynamıyorum zaten diğerlerinde olabilir bilmiyorum.

Gereksiz mi? Çerez parasına konsol daha ne istiyorsun? Sen almıyorsan alma elinde 2 kuruş olup da yeni nesil oyun oynamak isteyen Türk gencinden ne istiyorsun? Gidip de 20k konsola verip bir 5K daha oyunlara mı versin?
Dediklerinde tamamen haklısın bu arada hiçbir lafım yok. Sinirim Series S yüzünden geç çıkan Baldur's Gate 3, çok yüksek ihtimalle Series S yüzünden 30 FPS kilitli Starfield'a karşı. Anlık bir çıkışla olmuş. Bu arada Baldur's Gate 3 Xbox'a sorunsuz çıkana kadar gereksiz olmaya devam edecek benim gözümde :)

Dediklerinde tamamen haklısın bu arada hiçbir lafım yok. Sinirim Series S yüzünden geç çıkan Baldur's Gate 3, çok yüksek ihtimalle Series S yüzünden 30 FPS kilitli Starfield'a karşı. Anlık bir çıkışla olmuş. Bu arada Baldur's Gate 3 Xbox'a sorunsuz çıkana kadar gereksiz olmaya devam edecek benim gözümde :)
Starfield'ın 30 fps olmasının sebebi bence series s değil series s de 30 fps olupda x'de 60 fps olan oyunlar varken bu oyunda neden yapmasınlarki ayrıca işlemçi darboğazından dolayı olduğunu söyleyenler var.

Geri
Yukarı