FSR 3 modları çoğalıyor!

Intel'in yaptığı en mantıklısı kendi kartlarında XMX denilen kendi çekirdeklerini kullanıyorlar, diğer kartlarda DP4a diye bir seti kullanıyorlar.
FSR'ın ve AMD'nin genel yazılım mantığı çoğu kişi kullansın ama kendi kartlarında daha iyi çalışması lazım. NVIDIA 3000 serisi kullanıcısı olarak FSR3 bana daha çok fayda sağlıyor açıkçası.

Adamlar zamanında kartların içine bir şey koymamış ki. Yeni yeni koyacaklar da işte ileride yetişirse anca.

Yani eskiden saf güce bakılırdı. Yani oyun oynayan adam gider saf gücü hangisi iyi ise onu alır.
Devir artık değişiyor. Yani Kartın içine yeni donanımlar koy ki seni ileride yarıyolda koymasın.

Dışarıdan yani saf güce bakınca her şey okey. Ama render ve diğer konularda içine girince çıkılmıyor.

Ben hala bunların ne olduğunu bilmiyorum, HAGS falan varmış bi ton acayip şeyler.

Neyin ne işe yaradığı belli değil, işe yarayıp yaramadığı da belli değil.
HAGS nvidia kartlarda bayağı bir süredir olan bir özellik, 5000 ve 6000 serisinde çok fark olmadığı için kaldırmışlardı. 7000 serisine son güncelleme ile getirdiler.

Ben hala bunların ne olduğunu bilmiyorum, HAGS falan varmış bi ton acayip şeyler.

Neyin ne işe yaradığı belli değil, işe yarayıp yaramadığı da belli değil.

Onları ben de anlamıyorum. Mesela Hypr-RX, RSR, AFMF ne işe yarıyor ve ne farklılıkları var kimseye anlatamazsın. Anti-Lag var bir de Anti-Lag+ var.

50 tane kısaltma, 50 tane özellik Radeon Software'ı bir açıyorsun uçak kokpiti gibi içerisi.

Onları ben de anlamıyorum. Mesela Hypr-RX, RSR, AFMF ne işe yarıyor ve ne farklılıkları var kimseye anlatamazsın. Anti-Lag var bir de Anti-Lag+ var.

50 tane kısaltma, 50 tane özellik Radeon Software'ı bir açıyorsun uçak kokpiti gibi içerisi.

Anti-lag+ işe yarıyor hocam bu arada. En azından frametime gecikmesini değil sistem gecikmesini azaltıyor.

AMD Ceo:

Biz bir armut yedik ama altından çıkamadık, tüm tuşlara basın millet bir şeyler yaptığımızı sansın.

Düz anti-lag'ın ortadan kalkıp, oyunun içine gömülü bir gecikme çözümü yapları lazımdı ama anti-lag+ diye saçma bir isim ve saçma bir yöntem ile oyunlara dll ile kendileri eklemeye çalıştılar. Düz anti-lag nerdeyse hiç bir işe yaramıyor, hâlâ düzgün bir reflex rakibi özellikleri yok.

@kino

FSR 3 mesela Anti-lag+ ile 1%Low değerleri daha yüksek.

1702765519388.png

Yeni konular

Geri
Yukarı