FSR 3 modları çoğalıyor!

Ben iki ayar oynuyorum pırpır yok oluyor.

1703338679497.png

@Mugen_ ya evet. Frame generation donanımsız yaptı da super çözünürlüğü artık donanımla yapması lazım XeSS bile daha iyi görüntü performans veriyor.

Ben iki ayar oynuyorum pırpır yok oluyor.

Eki Görüntüle 2062344

@Mugen_ ya evet. Frame generation donanımsız yaptı da super çözünürlüğü artık donanımla yapması lazım XeSS bile daha iyi görüntü performans veriyor.

Yani XeSS'te donanım gerekliliği olmadan yapıyor bunu sonuçta (non-ARC versiyonunda). O yüzden FSR kesinlikle donanım gerekir mi bilemem. Ama sonuçta donanıma geçmeye karar verseler bile umarım bunu yaparken şu anki versiyonu Avatar seviyesinde bırakırlar.

@Mugen_

Sol taraf DLAA. Sağ taraf DLSS 3.1 Mod.

En üst kat balkon demirleri.

Eki Görüntüle 2062349
SS olmasına rağmen orasının kararsız bir görüntü verdiği belli. Kararlı bir şekilde bu bulanık şeyi verse inan bana takmam, ama kararsız görüntü değmiyor :/

Yani XeSS'te donanım gerekliliği olmadan yapıyor bunu sonuçta (non-Arc versiyonunda). O yüzden FSR kesinlikle donanım gerekir mi bilemem. Ama sonuçta donanıma geçmeye karar verseler bile umarım bunu yaparken şu anki versiyonu Avatar seviyesinde bırakırlar.

SS olmasına rağmen orasının kararsız bir görüntü verdiği belli. Kararlı bir şekilde bu bulanık şeyi verse inan bana takmam, ama kararsız görüntü değmiyor :/

Özellikle elektrik telleri, böyle köşeler daha çok. Tam anti-alising yerler.

Geri
Yukarı