FSR 3 modları çoğalıyor!

Peki hocam sorunsuz deneyeceğim bir oyun yazabilir misiniz RX570 için? Cyberpunk indiriyorum şuan. O sorunsuz olur mu?
Olması lazım. Cyberpunk 2077 için 0.7.3'teki FSR220'nin içindekileri bin/x64 klasörüne atın ve oyunu çalıştırın. Oyunun ayarlarından DLSS ve DLSS Frame Generation'ı açın.

Arkadaşlar daha önce konuşulduysa kusra bakmayın ama FSR 3 modu ile TLOU sinematiklerde donuyor nasıl çözebilirim? Bir ayarlarla oynadığımda düzelmişti, sonra enayilik yapıp tekrar bozdum ayarlarla oynayarak.

Konuya en son yazdığım da 219 sayfa vardı şuan 279 sayfa olmuş :D
Bugün bir yerde okudum da fsr 2 destekleyen oyunlarda da AMD fg mod çalışıyormuş. Deneyen oldu mu acaba? Hangi oyunlar da çalışıyor?

Laptop 3060'ı var yeni kullanabilirim ama nasıl olduğunu bilmiyorum oyunun kendisinde FSR 2 var şu an sadece.
Hocam size drive dosyası ile atıyorum modları
Modu Rdr2'de çalıştırmak için attığım drive dosyasının içindeki "DisableNvidiaSigOverride.reg" regedit dosyasını açın ardından drive içindeki dosyaların hepsini Rdr2'nin kurulu olduğu klasörün içine atın. Bu işlemlerden sonra modun çalışması lazım, oyunun içine girdikten sonra klavyedeki end tuşuna basmanız lazım sonra orada küçük mavi bir ekran açılacak oradan frame generation'ı açabilmeniz lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı