FSR 3 modları çoğalıyor!

Hocalarım, 0.7.2'den daha yeni bir sürüm çıktı mı? 2 gün önce Windows göçtü her şeyimi kaybettim şimdi tekrar yüklüyorum oyunu.

7.5 sürümü çıktı hocam.

DLSS dosyalarına gerek yok ve oyunun hangi çözünürlükten hangi çözünürlüğe yükseltmek istiyorsan kendin seçebiliyorsun.

Son düzenleme:
Konuda linki var mı?

Burada var link. Mesajımı güncelledim bu arada yenilikler hakkında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aktif olarak modun desteklediği oyunların listesini atabilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

[URL
unfurl="true"]https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bGDjgkRahwNvD2XtqiHdZBRc6VB52UKsr1Qn1TmvSHo/edit#gid=0[/URL]
Cyber'daki sorunlar düzeldi mi? Bir de 0.7.5 yükleyebilir miyim ben AMD için?

Son düzenleme:
Cyber'daki sorunlar düzeldi mi? Bir de 0.7.5 yükleyebilir miyim ben AMD için?
Yükleyebilirsiniz hocam. Cyberpunk'taki sorunları başka modlar kullanarak çözebiliyorsunuz birkaç sayfa önce belirtmiştim. Umarım ileride tamamen düzeltilir bu sorunlar. LukeFZ 0.8.0 üzerinde çalışıyor büyük ihtimalle şu an.

[URL
unfurl="true"]https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bGDjgkRahwNvD2XtqiHdZBRc6VB52UKsr1Qn1TmvSHo/edit#gid=0[/URL]
Hocam RX 570 için 0.7.4 sürümünü Spiderman Remastered'a nasıl kurarım?

Hocam RX 570 için 0.7.4 sürümünü Spider-Man Remastered'a nasıl kurarım?

En son sürüm olan 7.5'ü indirin.
Dosyayı ayıkladıktan sonra, 212 isimli dosyanın içinde bulunan tüm dosyaları oyunun bulunduğu (EXE) olan yere atın.
Olmuş olması lazım. Bu kadar.

@Geralt Victarious

Cyperpunk 2077 modlarını kurmak FSR 3 modunu kurmaktan daha zor. O yüzden hiç uğraşamıycağım. :D

Son düzenleme:
En son sürüm olan 7.4'ü indirin.
Dosyayı ayıkladıktan sonra, 212 isimli dosyanın içinde bulunan tüm dosyaları oyunun bulunduğu (exe) olan yere atın.
Olmuş olması lazım. Bu kadar.

@Geralt Victarious

Cyperpuynk 2077 modlarını kurmak FSR 3 modunu kurmaktan daha zor. O yüzden hiç uğraşamıycağım. :D
Uğraşmaya değmez bence de, ileride çözülür mü zaman gösterecek. Bir de en son sürüm 0.7.5 hotfix değil mi, 0.7.4'ü öneriyorsunuz anlamadım. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı