FSR 3 modları çoğalıyor!

Daha önce kurulum yapmadım kopyala, yapıştır halinde yapılıyor anladığım kadarıyla. Peki hangi dosyayı kurdunuz FSR2FSR3_220 klasöründekileri mi? Bir de ben Epic Games'ten aldım oyunu bu mod çalışır mı?

Alan Wake 2'yi Makine Çeviri yamasıyla rahatlıkla oynayabiliyorum. Ben ilk önce modu ondan sonra yamayı kurmuştum. Yani kendi deneyimim ile mod ile yamanın çakışmadığını sôyleyebilirim.

FSR2toFSR3'un calisma sistemi nasıl? FSR2 destekli oyunlara frame generation destegi mi ekliyor?

Nasil kullaniliyor bu mod?

FSR2toFSR 3 modları sadece NVIDIA kartlarda çalışıyor. DLSS 3 oyunlarına "kare oluşturma ekliyor"

LukeFZ modu ise FSR 2 oyunlarına FSR 3 ekliyor. Bunu DLSS seçeneğini açarak yapıyor ve hem AMD hem NVIDIA kullanıcıları bunu kullanabilir.

@ZwiReK
RTX 3060M kullanıyorum hocam. Nukem modunda Cyberpunk 2077'de araba sürerken araba altındaki gölgelerde ghosting ve dalgalanmalar oluyor. İnternette baktığım kadarıyla V-Sync çakışmasıyla alakalı bir şeymiş bunu nasıl düzeltebilirim?

Bunun kişisel bir şey olduğunu sanmıyorum hocam. Çoğu oyunda ghosting yapıyor. Modun gelişmesini beklemeniz lazım.

Ayrıca şu videoda kullanılan modlar ile bazı dediğiniz sorunlar çözülüyormuş sanırım. Bir bakın derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni güncelleme ile fpsim düştü normal mi ?

FSR2FSR3_220 klasöründekileri oyunun kurulu olduğu yere attım, oyunu Epic Games'ten başlatınca, Epic Games logosundan sonra oyun crash veriyor. Bunu yaşayan var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı