FSR 3 modları çoğalıyor!

Aşırı katılıyorum hocam. :D İlk zaman neydi öyle. Biraz daha düzenlese ve N/A seçeneklerini öğrenip tabloya eklese herkes çok basit bir şekilde anlar.

Aynen biraz daha işi var, örneğin "upscale select" kısmıyla birlikte "framegen imp" kısmı da boşa çıkmış oldu, boşa kafa karıştırıyor.

Ama genel olarak bayağı temiz iş, helal olsun :)

Aynen biraz daha işi var, örneğin "upscale select" kısmıyla birlikte "framegen imp" kısmı da boşa çıkmış oldu, boşa kafa karıştırıyor.

Ama genel olarak bayağı temiz iş, helal olsun :)

Tabloyu geç güncelliyor biraz. Haklı aslında. Her oyunda neyin nasıl çalıştığını bilemez. Deneyip yazıyordur.

Alan Wake 2'ye attım. Oyun menüde çökmedi ama oyuna girdiğimde çöktü.

Oyunun klasöründe ''fsr2fsr3.config'' isimli dosyadır zaten o.

Onu açınca ''fake_nvidia_gpu'' yazan kısım ''true'' ise onu "false" yapıp kaydet.

Tabloyu geç güncelliyor biraz. Haklı aslında. Her oyunda neyin nasıl çalıştığını bilemez. Deneyip yazıyordur.

Oyunun klasöründe ''fsr2fsr3.config'' isimli dosyadır zaten o.

Onu açınca ''fake_nvidia_gpu'' yazan kısım ''true'' ise onu "false" yapıp kaydet.
False zaten. Redditte biri bir çözüm yazmış onu yaptım düzeldi. Lakin ui sorunu var galiba. Otomatik DLSS seçili geldi FSR'ye geçince oyun çöktü bir daha deneyeceğim şimdi.

FG açık kapalı fark etmiyor en yüksek ayarlarda 60 FPS alıyorum normal mi? Hayvan gibi ghosting var ayrıca.

Tamamdır çözdüm. Yüksek ayarlarda 75 alıyorum şimdi. Yine de ghosting var maalesef.

Son düzenleme:
False zaten. Redditte biri bir çözüm yazmış onu yaptım düzeldi. Lakin ui sorunu var galiba. Otomatik DLSS seçili geldi FSR'ye geçince oyun çöktü bir daha deneyeceğim şimdi.
FSR açınca çöker. DLSS ve DLSS FG açık oynayacaksınız.

Screenshot_2024-01-10-18-28-41-59_572064f74bd5f9fa804b05334aa4f912.jpg

0.9 bugün geliyormuş. Tabii LukeFZ Almanya'da yaşıyor diye biliyorum. Ve evet, güncelleme ile RDR 2 desteği geliyor. 🥳🥳

Ben sıvı soğutucuyu takarken bir baktım AM4 braketi yok, yarım kaldı bilgisayar. Telefondan Google Drive'a yüklemeye çalışırım çıktığı zaman.

Eki Görüntüle 2080476
0.9 bugün geliyormuş. Tabii LukeFZ Almanya'da yaşıyor diye biliyorum. Ve evet, güncelleme ile RDR 2 desteği geliyor. 🥳🥳

Ben sıvı soğutucuyu takarken bir baktım AM4 braketi yok, yarım kaldı bilgisayar. Telefondan Google Drive'a yüklemeye çalışırım çıktığı zaman.
Ghosting sorunu sanırım 0.9 ile çözülecek o zaman.

Eki Görüntüle 2080476

RDR 2 hazır bekliyor. Bir anda 0.1 sürüm arttı. Umarım daha önce arka planda çözülmeyen sorunların bir bütünüdür bu güncelleme.

False zaten. Reddit'te biri bir çözüm yazmış onu yaptım düzeldi. Lakin UI sorunu var galiba. Otomatik DLSS seçili geldi FSR'ye geçince oyun çöktü bir daha deneyeceğim şimdi.

Fg açık kapalı fark etmiyor en yüksek ayarlarda 60 FPS alıyorum normal mi? Hayvan gibi ghosting var ayrıca.

Tamamdır çözdüm. Yüksek ayarlarda 75 alıyorum şimdi. Yine de ghosting var maalesef.

Çözümü paylaşır mısın?

Geri
Yukarı