FSR 3 modları çoğalıyor!

Bu videodaki Link'te RDR 2 FSR 3 modu diye bir dosya var indirdim RAR içi bomboş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki Link'te RDR 2 FSR 3 modu diye bir dosya var indirdim RAR içi bomboş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
0.9 sürümü çıktı. Dışarıda olduğum için yükleyemedim akşam yükleyeceğim. RDR 2 için destek geldi.

0.9 sürümü çıktı. Dışarıda olduğum için yükleyemedim akşam yükleyeceğim. RDR 2 için destek geldi.
Beklemedeyiz hocam umarım DLSS Ray Reconstruction ile ilgili bir gelişmede olmuştur 0.9 update'inde :)

Hocam FSR3 modu Nexus'ta yok sanırım bir karışıklık oldu sizin Nexus'ta bulabileceğiniz FSR3'e en yakın mod frame gen modu FSR3 modunu bu videonun açıklama kısmından indirebilirsiniz:

Not: 0.8.0 sürümü şu anlık son sürüm bugün-yarın 0.9 sürümü gelecek isterseniz bekleyin veya 0.8 sürümünü kurun direk.

Hocam FSR3 modu Nexus'ta yok sanırım bir karışıklık oldu sizin Nexus'ta bulabileceğiniz FSR3'e en yakın mod frame gen modu FSR3 modunu bu videonun açıklama kısmından indirebilirsiniz:

Not: 0.8.0 sürümü şu anlık son sürüm bugün-yarın 0.9 sürümü gelecek isterseniz bekleyin veya 0.8 sürümünü kurun direkt.

Keşke nasıl kurulduğunu da gösterseymiş tarif edecek arkadaş var mı?

Keşke nasıl kurulduğunu da gösterseymiş tarif edecek arkadaş var mı?
The Last of Us için söylediğinizi varsayarak diyorum ilk önce oyunun hangi FSR sürümünü kullandığını öğrenmeniz gerek ardından 0.8.0 sürüm dosyalarından dll ve asi dosyasını oyunun exe'sinin bulunduğu yere atmalısınız ardından oyun içinden FSR'yi seçtiğinizde aktif olur. DLSS'te seçebilirsiniz oyun içinden onu da diyim DLSS seçili haldeykende FSR3 çalışıyor.

The Last of Us için söylediğinizi varsayarak diyorum ilk önce oyunun hangi FSR sürümünü kullandığını öğrenmeniz gerek ardından 0.8.0 sürüm dosyalarından DLL ve asi dosyasını oyunun EXE'sinin bulunduğu yere atmalısınız ardından oyun içinden FSR'yi seçtiğinizde aktif olur. DLSS'te seçebilirsiniz oyun içinden onu da diyeyim DLSS seçili haldeykende FSR3 çalışıyor.

Anladım hocam eyvallah.

Arkadaşlar konuyu baştan sona okumak mümkün değil. Kısaca özet geçebilir misiniz?

Bu modları oyunlarda uzun süreli oynayarak deneyen var mı? Yani bug veya glitch durumu nedir?

The Last of Us için söylediğinizi varsayarak diyorum ilk önce oyunun hangi FSR sürümünü kullandığını öğrenmeniz gerek ardından 0.8.0 sürüm dosyalarından DLL ve asi dosyasını oyunun EXE'sinin bulunduğu yere atmalısınız ardından oyun içinden FSR'yi seçtiğinizde aktif olur. DLSS'te seçebilirsiniz oyun içinden onu da diyeyim DLSS seçili haldeykende FSR3 çalışıyor.

Oyunda hareket ederken can barı vs oynuyor ben mi hata yaptım böyle mi olması gerekiyor bug lumu.

Yeni konular

Geri
Yukarı