FSR 3 modları çoğalıyor!

Ghosting sorunu oluyor. Bir de ekranın sol üst kısmı pikselleşip duruyor.

Bundan bahsediyorsan ben oyunu 2K'ya alarak çözdüm.

1705946592811.png

1705946659421.png

Modun orijinalin de bu tarz sorunlar var mı acaba? Alacaktım da normalde FG ve Upscaling ellediğim zaman sürekli ekran kartı sürücüsü çöküyor bununla uğraşmak istemiyorum.

Bu konuda bir fikrim yok açıkçası.

PureDark eskiden bunu demişti. Artık bu cümlesinden ne çıkarabilirsen. :D

PureDark (Kırılan modları hakkında konuşuyor)

"Bir veya iki gün içinde bir araya getirdiğim bir şey olduğu için bekleniyordu, ancak yeterince müşteri aldım, bu yüzden işini yaptı. Bu yüzden şu andan itibaren bu insanları daha da zorlaştırmak için tüm modlarıma gizli mayınlar yerleştireceğim. Bazılarını bulup atlayabilirler, ancak hepsini bulup bulmadıklarını asla bilemezler. Kırık modlar bazen işe yarayacak, bazen başarısız olacak, bazen işe yarayacak ama çok beceriksiz olacak, hatta bazen çökecek ve bunun bir hata mı yoksa sadece kırık sürümü kullanıp kullanmadıklarını bile bilmeyecekler ve asla sahip olmayacaklar. Abonelerime sağladığım desteği asla alamayacaklar.

Çevirerek attım ama anlaşılıyordur. Adamın modları kırılsa bile her türlü önemli alacağını ve crack kullananlar bunu kullandıklarını sanacaklar ama illa bir yerinde hatalar çıkacak.

Yani çok iddiali bir cümle söylemiş. Bir oyun yapıyorcasına savunuyor yaptığı modları.

Bu konuda bir fikrim yok açıkçası.

PureDark eskiden bunu demişti. Artık bu cümlesinden ne çıkarabilirsen. :D

PureDark (Kırılan modları hakkında konuşuyor)

"Bir veya iki gün içinde bir araya getirdiğim bir şey olduğu için bekleniyordu, ancak yeterince müşteri aldım, bu yüzden işini yaptı. Bu yüzden şu andan itibaren bu insanları daha da zorlaştırmak için tüm modlarıma gizli mayınlar yerleştireceğim. Bazılarını bulup atlayabilirler, ancak hepsini bulup bulmadıklarını asla bilemezler. Kırık modlar bazen işe yarayacak, bazen başarısız olacak, bazen işe yarayacak ama çok beceriksiz olacak, hatta bazen çökecek ve bunun bir hata mı yoksa sadece kırık sürümü kullanıp kullanmadıklarını bile bilmeyecekler ve asla sahip olmayacaklar. Abonelerime sağladığım desteği asla alamayacaklar.

Çevirerek attım ama anlaşılıyordur. Adamın modları kırılsa bile her türlü önemli alacağını ve crack kullananlar bunu kullandıklarını sanacaklar ama illa bir yerinde hatalar çıkacak.

Yani çok iddiali bir cümle söylemiş. Bir oyun yapıyorcasına savunuyor yaptığı modları.

Puredark yaparım derse yapar bir şey diyemeyiz.

Bu sadece dediği bir cümle. Ne kırılmaz denen oyunlar kırılıyor. Bu modun kırılmayacağını düşünmüyorum. Eğer sağlam birilerinin eline geçsin suyunu bile sıkarlar.

Puredark yaparım derse yapar bir şey diyemeyiz.

Hocam puredark modu AMD kartlarda çalışıyor değil mi? Böyle bir şey yazmış.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-22 165432.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-22 165432.png
    3,9 KB · Görüntüleme: 35

Yeni konular

Geri
Yukarı