FSR 3 modları çoğalıyor!

Bu konuda bir fikrim yok açıkçası.

PureDark eskiden bunu demişti. Artık bu cümlesinden ne çıkarabilirsen. :D

PureDark (Kırılan modları hakkında konuşuyor)

"Bir veya iki gün içinde bir araya getirdiğim bir şey olduğu için bekleniyordu, ancak yeterince müşteri aldım, bu yüzden işini yaptı. Bu yüzden şu andan itibaren bu insanları daha da zorlaştırmak için tüm modlarıma gizli mayınlar yerleştireceğim. Bazılarını bulup atlayabilirler, ancak hepsini bulup bulmadıklarını asla bilemezler. Kırık modlar bazen işe yarayacak, bazen başarısız olacak, bazen işe yarayacak ama çok beceriksiz olacak, hatta bazen çökecek ve bunun bir hata mı yoksa sadece kırık sürümü kullanıp kullanmadıklarını bile bilmeyecekler ve asla sahip olmayacaklar. Abonelerime sağladığım desteği asla alamayacaklar.

Çevirerek attım ama anlaşılıyordur. Adamın modları kırılsa bile her türlü önemli alacağını ve crack kullananlar bunu kullandıklarını sanacaklar ama illa bir yerinde hatalar çıkacak.

Yani çok iddiali bir cümle söylemiş. Bir oyun yapıyorcasına savunuyor yaptığı modları.
Bu arada sonra bunu yapmayacağını da söylemişti. Ama ben bunu bir kere diyen adamdan böyle bir şey yapmasını beklerim. Kırılmış versiyonun orijinali kadar iyi çalışmaması da bunu gösteriyor bence.

Ekran görüntüsü 2024-01-22 222450.png

Türkçe Çevirisi:
"IGN'in yayınladığı şey, neredeyse 20 gün önce tüm nefretle uğraşırken, öfkeyle söylenen sözlerdi ve zihnimi sakinleştirdiğimde uzun zamandır onları umursamamaya karar vermiştim. Abonelere de zarar verecek olan geri dönüşe odaklanmak yerine, bir sonraki oyuna geçmeye karar verdim, böylece BG3 Upscaler piyasaya sürüldü.

Sonra IGN'i tamamen unuttum.

IGN'in makaleyi yayınlamak için neden bu kadar uzun süre beklediğini ve bilgileri güncellemek için benimle iletişime geçmediğini bilmiyorum, ancak bu uzun süredir modası geçmiş ve kesinlikle yakın zamanda söylediğim veya gelecekte yapacağım bir şey değil."

Hocam fake NVIDIA GPU falan mı yapmak lazım?

Hayır bunun onunla bir ilgisi yok ki? Nereden çıkardınız. Bu tamamen farklı bir mod yapımcısına ait.

Bu arada sonra bunu yapmayacağını da söylemişti. Ama ben bunu bir kere diyen adamdan böyle bir şey yapmasını beklerim. Kırılmış versiyonun orijinali kadar iyi çalışmaması da bunu gösteriyor bence.

Eki Görüntüle 2093350

Türkçe Çevirisi:
"IGN'in yayınladığı şey, neredeyse 20 gün önce tüm nefretle uğraşırken, öfkeyle söylenen sözlerdi ve zihnimi sakinleştirdiğimde uzun zamandır onları umursamamaya karar vermiştim. Abonelere de zarar verecek olan geri dönüşe odaklanmak yerine, bir sonraki oyuna geçmeye karar verdim, böylece BG3 Upscaler piyasaya sürüldü.

Sonra IGN'i tamamen unuttum.

IGN'in makaleyi yayımlamak için neden bu kadar uzun süre beklediğini ve bilgileri güncellemek için benimle iletişime geçmediğini bilmiyorum, ancak bu uzun süredir modası geçmiş ve kesinlikle yakın zamanda söylediğim veya gelecekte yapacağım bir şey değil."

Evet. Bende aslında onun için yazdım. Böyle bir niyeti ve fikri olan bir insanın içinde her zaman yapmayı istediği bir iş vardır. Mod şu an çalışıyor ama. Bazen çöküyor ama beta olduğu için bunun da gelişmesi lazım.

Modun ilk sürümden daha iyi çalışması bir nevi dediğini çürütüyor. Az önce dediğim gibi, ne oyunlar kırılıyor bu mu kırılmayacak?

Hocam fluid Motion frames kötü olursa satın almayı düşünüyorum birini LukeFZ veya PureDark puredark alacağım gibi bu UI sorunları falan yok herhalde teşekkürler.

AFMF eğer iyi olursa zaten böyle mod falan uğraşmaya gerek yok. Binlerce oyunda FG'yi açabilir AMD kullanıcıları. 2 gün kaldı göreceğiz bakalım nasıl çalışacak.

PureDark şu an 3 oyunda bu modu çıkardı. Oyunlar üstünde tek tek uğraşıyor. O yüzden bir üyelik aldığın zaman belki yeni oyunlar da gelmeyebilir. Ben beklemeniz tarafındayım. Ama siz bilirsiniz tabii ki.

Bende de Arthur'da oluyor sadece, çok göze batmıyor olsa da.

Yani bunun kötü yani ReShade kuramıyoruz herhalde bunun üstüne. Eğer kursaydık bunu örtecek illa bir ReShade efekt ayarı yapılırdı herhalde. Ben 2K ve üstü oynadığım için bazen göze batmıyor. Zaten oyunun her karesi şölen olunca pek de az kusurları takmıyorum. 😍

HUD sorunu yok, ghosting fazla yok, oyun akıcı daha ne?

Eki Görüntüle 2093359

Şu görsel şölene bak ilk defa 4K 60 FPS Ultra grafiklerde görebiliyorum bu oyunu.

Bir kez daha bitirilir işte böyle. Bataklık tarafını çok merak ediyorum 4K Full grafiklerde.

amd-ryzen.gif

Afmf eğer iyi olursa zaten böyle mod falan uğraşmaya gerek yok. Binlerce oyunda Fg'yi açabilir AMD kullanıcıları. 2 gün kaldı göreceğiz bakalım nasıl çalışacak.

Puredark şu an 3 oyunda bu modu çıkardı. Oyunlar üstünde tek tek uğraşıyor. O yüzden bir üyelik aldığın zaman belki yeni oyunlar da gelmeyebilir. Ben beklemeniz tarafındayım. Ama siz bilirsiniz tabii ki.

Zaten asıl The Last of Us için almak istiyorum 5 saat oynadım ama aynı yerde 10 kere falan çöktü bende oynamayı bıraktım oyunu en kötü diğer oyunları LukeFZ ile yaparım.

Geri
Yukarı