FSR 3 modları çoğalıyor!

Part 2 gelmesi şart, Horizon forbiden West FSR3 haber yok, daha sistem gereksinimleri açıklanmadı burnuma pis kokular gelmeye başladı.

Part 2'ye Garanti gelir. AMD sponsorlu bir oyun çünkü.

Horizon ise NVIDIA sponsorlu diye biliyorum. O yüzden aynı anda değil de belki oyun çıktıktan sonra patchler ile eklerler.

Şu an zaten FSR 3 ile DLSS 3'ün aynı anda çıktığı bir oyun olmadı. Ya birisine DLSS 3 geliyor ya diğerine sadece FSR 3 geliyor.

Ya sponsorluk veya pazarlama işleri çart curt ya da AMD geliştirciler ile irtibat kurmuyor.

Part 2'ye garanti gelir. AMD sponsorlu bir oyun çünkü.

Horizon ise NVIDIA sponsorlu diye biliyorum. O yüzden aynı anda değil de belki oyun çıktıktan sonra patchler ile eklerler.

Şu an zaten FSR 3 ile DLSS 3'ün aynı anda çıktığı bir oyun olmadı. Ya birisine DLSS 3 geliyor ya diğerine sadece FSR 3 geliyor.

Ya sponsorluk veya pazarlama işleri çart curt ya da AMD geliştirciler ile irtibat kurmuyor.

Mod yüklenip çalışıtırılabilir belki AMD Kartlar'da.

Mod yüklenip çalışıtırılabilir belki AMD Kartlar'da.

Aynen. Gelmez ise öyle olur dediğin gibi. Zaten DLSS 3 geleceği için o oyuna FSR 3 modu yapılıp, DLSS 3 üzerinden açıldığı için HUD sorunu falan da olmaz. Bir olursa ınput lag veya ghosting olur.

Eğer FSR 3 gelmez ise mod var. FSR 3 gelirse resmi destek. 2 şekilde de iyi bence.

Aynen. Gelmez ise öyle olur dediğin gibi. Zaten DLSS 3 geleceği için o oyuna FSR 3 modu yapılıp, DLSS 3 üzerinden açıldığı için HUD sorunu falan da olmaz. Bir olursa ınput lag veya ghosting olur.

Eğer FSR 3 gelmez ise mod var. FSR 3 gelirse resmi destek. 2 şekilde de iyi bence.

Bu oyunun en çok sistem gereksinimlerini merak ediyorum, çıktıktan birkaç gün sonra mod gelirse daha yüksek FPS değerlerinde daha rahat bir oyun deneyimi yaşayabiliriz.

Ara sıra kontrol ediyorum bu konuyu ama sanırım daha Cyberpunk'a gelmedi 3060 sahibi olarak 165hz monitör'de 70FPS oynayınca 30FPS gibi hissettiriyor ki bunu önceki mesajlarımda belitrmiştim.

@L. A dedective harbi bir de bu saçmalık var benim ekranda 180 Hertz AAA oyunlarda 120 FPS ve üstü almadan akıcı olmuyor oyun eskiden 60 Hertz kullanıyordum böyle bir şey hissetmiyordum belki de o zaman gözlerim ona alıştıgı için bilemiyorum.

@L. A dedective harbi bir de bu saçmalık var benim ekranda 180 Hertz AAA oyunlarda 120 FPS ve üstü almadan akıcı olmuyor oyun eskiden 60 Hertz kullanıyordum böyle bir şey hissetmiyordum belki de o zaman gözlerim ona alıştıgı için bilemiyorum.
Oda bir etmen tabii ama daha doğru olan şey 60hz monitör'de 60 FPS almak ile ondan yüksek bir hz değerine sahip monitör'de 60 FPS almak çok başka birisinde 60 FPS gibi diğerinde 30 FPS gibi hissettiriyor.

Oda bir etmen tabii ama daha doğru olan şey 60Hz monitör'de 60 FPS almak ile ondan yüksek bir Hz değerine sahip monitör'de 60 FPS almak çok başka birisinde 60 FPS gibi diğerinde 30 FPS gibi hissettiriyor.

Sanırım göz alışkanlığınızdan dolayı öyle oldu diye düşünüyorum. Bunun için bir test yaptım; 144Hz monitörümde ve 60Hz monitörümde aynı oyunu 60 FPS sabit oynadım ve ikisi de aynı akıcılıktaydı. Hiçbir fark yoktu.

Tek fark gecikme değerleriyle olabilir. Genellikle 60Hz montörler eski ve gecikme değerleri yüksek oluyor.

(144Hz monitörde Anti-Ghosting ayarı vardı, o ayarı kapattım ki adil bir karşılaşma olsun.)

Yeni konular

Geri
Yukarı