Full HD 144 HZ Monitör Tavsiyesi

İyi bir monitör diye biliyorum, fiyatı da uygunmuş ama bana göre biraz eski bir monitör piyasaya sürüleli 3 4 yıl olmuş, sonuçta her geçen yıl TN panelleri geliştiriyorlar. İkinci el olduğunu da varsayarsak ilerleyen zamanlarda sıkıntı yaratabilir.

Evet bunu gördüm ve çok beğendim ama vatan bilgisayar satmıyor. VA panel olan hiç bir monitörü satmıyor.

Keşke Full HD için, IPS 144HZ olsa. Adamlar 2K için yapmış, Full HD'de yok ne kadar üzücü.

Edit: Vatan bilgisayar dediğin monitörü satıyormuş, hayret bir şey dün baktığımda görememiştim. Kafamda bir soru var @Ali Güngör bu arkadaşı incelemiş ve 1MS demiş. Ancak bazı yerlerde 4MS olduğu ve bazı haber sitelerinde "1 ms MPRT spesifikasyonu için kurumsal testler esas alınmıştır. Tepki süresi test koşullarına göre değişiklik gösterebilir" ibaresine değinilmiş. Kafam bulandı.
3 Ms önemsiz bir değer ayrıca Samsung Curved 2 tane serisi var biri 4 Ms/72 Hz diğeri 1 Ms/144 Hz bu iki monitörü karıştırmış olma ihtimaliniz de var.

BENQ XL2411 750 TL'ye ikinci el buldum nasıl?
Gayet makul hele ki garantisi ve farurası var ise çok daha iyi ikinci el bende bir çok alışveriş yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Viewsonic XG2703-GS baya üst düzey bir monitördür. 2K, 165Hz, IPS ve G-Sync özelliğe sahip. İleride daha güçlü Nvidia ekran kartı alırsanız monitör size güzel hizmet edecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şunu izlemenizi öneriyorum o zaman monitör ile ilgili detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı